- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Pagerbti gabiausieji Mažeikių moksleiviai

Geriausieji šių mokslo metų moksleiviai apdovanoti Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tradiciškai baigiantis mokslo metams rajono Savivaldybės vadovai padėkoja ir įteikia Padėkos raštus bei atminimo dovanėles moksleiviams, tapusiems respublikinių ir tarptautinių konkursų bei olimpiadų nugalėtojais ir prizininkais. Šiemet tokių buvo dvidešimt trys.

Dvylika gimnazistų

Daugiausiai Padėkos raštų – dvylika – įteikta Gabijos gimnazijos moksleiviams, jais pagerbti devyni Merkelio Račkausko gimnazijos ir du Kalnėnų pagrindinės mokyklos auklėtiniai.
Be Savivaldybės vadovų, apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo šių trijų ugdymo įstaigų vadovai – Stasys Šiurkus, Asta Žukauskienė ir Regina Arbatauskienė.
Padėkos raštais pagerbti Gabijos gimnazijos ketvirtokas Elvinas Ribinskas, trečios gimnazijos klasės moksleiviai Mantas Švažas, Kamilė Pakalniškytė, Šarūnas Raudonis bei literatūrinės kompozicijos „Langai“, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse laimėjusios III vietą, atlikėjai Gytė Tupikaitė, Neilina Veitaitė, Karolis Baranauskas ir Edvinas Najulis.
Padėkos raštų taip pat nusipelnė Gabijos gimnazijos antrokai Vilius Mažeika, Karolis Girdžiūnas ir Rosita Reivytytė bei pirmos klasės mokinys Dovydas Samulionis.

Apdovanojamųjų skaičius keičiasi

Už Mažeikių rajono garsinimą Savivaldybės Padėkos raštai taip pat įteikti M. Račkausko gimnazijos abiturientėms Giedrai Pranauskytei ir Monikai Kaminskaitei, trečios klasės moksleiviams Giedrei Žulpaitei, Gabrieliui Buzui, Mildai Pocevičiūtei, Gintarei Vydmantaitei, Aušrai Januškevičiūtei, Gyčiui Vaicekavičiui ir Teodorui Juciui.
Dviem Padėkos raštais pagerbti ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos auklėtiniai – aštuntokas Rokas Jagminas bei septintos klasės mokinys Povilas Dapšys.
Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus pasidžiaugė, kad šiemet apdovanotųjų yra dvidešimt trys, praėjusiais metais jų buvo tik penki.
„Nežinau, kodėl pernai jų buvo tiek nedaug, gal todėl, kad buvo daug laimėjusių jau ne prizines ketvirtas vietas. Prisimenu, jog vienais metais apdovanotųjų buvo trisdešimt. O šiaip smagu, kad yra ką apdovanoti ir mes tai su malonumu darome – tie vaikai garsina mūsų rajoną“, – kalbėjo A. Stonkus.