Palaikykime mažeikiškę!

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Ketvirtadienio vakarą filmuojant  „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį, mažeikiškei Gintarei Korsakaitei atiteko šeštasis numeris. Pusfinalio kovas žiūrovai išvys šeštadienį vakare.
„Santarvė“ ir mažeikiškės atlikėjos vadovas Antanas Dargis kviečia visus palaikyti Gintarę – aktyviai balsuoti už šeštąjį numerį.

Prognozuoja sėkmę

Gabijos gimnazijos abiturientė G. Korsakaitė „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja jau antrą kartą. Muzikos studijos „Sekmadienis“ vadovo Antano Dargio paruošta atlikėja komisijai ir žiūrovams pristatė kūrinį „Dreaming“.
Penktadienį A. Dargis akcentavo, kad yra patenkintas savo mokinės pasirodymu. „Tikrai džiaugiuosi, nes Gintarė padarė viską, ką galėjo, kam buvo pasiruošusi. Pusfinalyje buvo išties nelengva  dainuoti šalia scenos „vilkų“, šalia atlikėjų, kuriuos prodiusuoja net užsieniečiai. Prognozuoti ką nors sunku, nes tai jau daug rimtesnė kova, nei buvo pradiniuose atrankos turuose. Kai atsiduri tarp geriausių, komisija taip pat griežčiau vertina“, – pasakojo mažeikiškis studijos vadovas.
Iki šiol Gintarės pasirodymas buvo vertinamas gerai, jį lydėjo palankios prognozės. Komisijos narys kompozitorius prof. Vytautas Miškinis po atrankos turo pagyrė atlikėją ir užsiminė, kad Gintarė yra viena realiausių pretendenčių, galinčių patekti į finalą.

Tikisi mažeikiškių palaikymo

Prieš dvi savaites atrankos ture susumavus komisijos ir žiūrovų balsavimo rezultatus, paaiškėjo, kad pirmąją vietą pelnė L. Adomaitis, antrąją – G. Korsakaitė, trečiąją – G. Vaitkutė.
Gintarę konkursui ruošęs „Sekmadienio“ vadovas A. Dargis tikisi, kad mažeikiškiai palaikys savo kraštietę ir aktyviai balsuos už ją.
„Džiaugiuosi tokiu pripažinimu. Šis pasirodymas, kai Gintarė dalyvauja „Eurovizijos“ atrankoje, lyginant su buvusiu prieš dvejus metus – daug brandesnis. Tai talentingas žmogus, gerą balsą turinti dainininkė. Kartu dirbame jau penkerius metus – akivaizdu, kiek daug ji išmoko, pasiekė“, – penktadienį Santarvei.lt sakė A. Dargis.
Vadovas įsitikinęs – daugelio moksleiviškų konkursų laureatei, prizininkei, kuri, baigusi gimnaziją, ruošiasi studijuoti medicinos mokslus, laikas save išbandyti didžiojoje scenoje. A. Dargio manymu, dalyvavimas „Eurovizijos“ atrankoje – kaip tik ir yra solidus išbandymas.

Balsuokime už šeštąjį numerį

Pirmojo pusfinalio kovas televizijos žiūrovai stebėjo praėjusį šeštadienį, antrasis atrankos pusfinalis rodomas šiandien, gruodžio 15 dieną, 21 val. Mažeikiškės atlikėjos G. Korsakaitės numeris – 6.
Vienos išsiųstos žinutės kaina – 1 litas. Iš vieno telefono galima išsiųsti ne daugiau kaip 5 žinutes.

19 Atsakymų į “Palaikykime mažeikiškę!”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Gan neblogai sudainavo mergina.Sekmes!

 2. minde parašė:

  indre matau kad tu jai pavydi matyt pati esi nupesiota ziurkele. jai tik sekmes palinketi kad garsina musu miesta lohai jus.

 3. Jonas parašė:

  Buvau šeštadienį koncerte ir girdėjau, kaip dainavo – gyvai. BUVO PUIKU. SUPEEER. Šaunuolė tiek ji tiek jos draugė. SĖKMĖS.

 4. Indrė parašė:

  Sušlapusi, nupešiota vištelė.

 5. nejau parašė:

  Tragedija,nei rubu nei makijazo negi tokia ir dalyvautu eurovizijoj?Baisu

 6. ONA P.S. parašė:

  zinoma, Gintare puiki,as irgi uz ja balsuosiu,bet gaila mergaites

 7. ONA parašė:

  Lietuviai niekada nelaimes eurovizijos,net nepateks i desimtuka .Vel bus geda,kai vilksimes lenteles apacioj.del to dainininkai,kurie galetu sudalyvauti ir ko nors pasiekti, ten ir neina . Nes musu lietuviu tokia politika,toks mentalitetas, tokie santykiai su kaimynais, kad ir artimiausi uz mus nebalsuoja. Ka cia kalbet apie kaimynus,jei lietuvis lietuvi ,,eda,, ir nesigedija. TAUTA PRARADUSI GEDOS IR SAZINES JAUSMA

 8. Gintas parašė:

  Mergina labai graži, balsas stiprus, gražus. Buvo smagu klausytis. Klausausi ir internete. Sėkmės

 9. globeja laima parašė:

  kodel taip ilgai tempia su miesto daina??? raso kad tik dabar skelbs laimetoja per mazeikiu aida ryt 10 val

 10. Elena parašė:

  Sitie rubai tai tragiskai atrodo ant jos, siaubas ar negalejo graziau apsirengti.

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Cia suploninta ta foto, vaizdo yrase labai baisiai atrodo, jai visai netinka sie rubai. Visiskai.kas ja taip aprenge

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Kur galima paziureti pakartojima

 13. Jurgita parašė:

  Šaunuolė, o jūs ten pasidomėkite madomis. Apranga puiki, tinkanti prie dainos žodžių, padažyta gražiai. balsas nuostabus, stiprus. Dainuok toliau ir viskas bus prieš akis. Su malonumu nueičiau į koncertą kai tik bus. Svarbiausia drąsi, ne kiekvienas atlaiko tokios komisijos kritiką. Lengva čia komentuoti, nedrįstant net vardo parašyti. SĖKMĖS

 14. Bu parašė:

  Pritariu komentarams, gryna vištelė, balsas tikrai gražus, bet apranga apsurdiška, žemiausio lygio, tiek jau skonio neturėti tai baisu, ar tiek sunku buvo su stilistais galų gale pasitarti, jei supratimo nėra apie vizualų vaizdą (stilių, makiažą) ? Mano nuomone tai pasirodymas labai jau vaikiškas ir nuobodus , toks saldus ir atgyvenes, nors jinai pati yra vaikas, tai jai tinka , bet tikrai ne eurovizijai :)

 15. je parašė:

  nieko gero is jos nei pasidazyt nemokejo visos akys buvo iskleckiotos,imant interviu jaucias vulgarumas

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Gal po tiek metu nenusisekimo jau butu laikas suprasti, kad norint buti pastebetam eurovizijoje, neuztenka ateit ir padainuot paprasta dainele, gal reiktu kazka keisti.. vienais metais kad ir triusiku sou padare bet liko pastebeti…

 17. parašė:

  Šauni mergina, gražus balsas. Sėkmės

 18. Apolinaras parašė:

  Tai kad ji neturi jokių privalumų – nei gundančios subinytės , nei stangrių galingų papų, kurie apakintų TV žiūrovus.

 19. Edvinas parašė:

  Kai tik Ją pamatau tuoj man ir pasistoja….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*