Paminėtos Vaikų gynimo ir Tėvo dienos

Nuotr. iš bendruomenės archyvo

Vaikų gynimo ir Tėvo dienoms paminėti Mažeikių mieste ir rajone vyko įvairūs renginiai. Kas šoko ir dainavo, o kas rungtyniavo įvairiose sporto varžybose.

Renginiai, skirti Vaikų gynimo dienai paminėti, prasidėjo dar penktadienį. Dėl suprastėjusio oro ir lietaus šiai dienai skirtas renginys iš lauko buvo perkeltas į Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Pramogų salę. Čia buvo atidaryta mokinių kūrybinė paroda „Aš – pasaulio gėlė“. Buvo eksponuojami Mažeikių Senamiesčio, Pavasario pagrindinių, „Vyturio“ ir „Žiburėlio“ pradinių mokyklų bei Mažeikių Gabijos ir Merkelio Račkausko gimnazijų moksleivių darbai.
Šventės metu vyko balionų lankstymo dedukcija, dailės terapija, didelių muilo burbulų pūtimas. Susirinkusieji išvydo Mažeikių rajono kolektyvus: „Hatorą“, „Saulę“, „Kregždutę“, Rasos Langės studiją ir svečius iš Šiaulių „Ritmas kitaip“.
Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius sakė, kad tai, jog renginys vyko patalpose, nė kiek jo nesumenkino. Viskas vykę taip, kaip buvo suplanuota.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*