Pasaulio čempionate – kraštiečio triumfas

Antrus metus iš eilės Amandas Paulauskas triumfavo pasaulio klasikiniame štangos spaudimo čempionate. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Lietuvos sporto mėgėjus pasiekė geros žinios iš Japonijos sostinės Tokijo: čia vykstančiame pasaulio klasikinio (be specialios aprangos) štangos spaudimo čempionate vyrų svorio kategorijoje iki 120 kg aukso medalį Lietuvai iškovojo Amandas Paulauskas.

Visi trys bandymai sportinį kelią Mažeikiuose pradėjusiam, šiuo metu Vilniuje gyvenančiam sportininkui buvo sėkmingi – paeiliui jis išspaudė 242,5 kg, 245 kg ir 247,5 kg svorius. Jo svorio kategorijoje varžėsi 14 atstovų, antroje vietoje likęs švedas nuo A. Paulausko atsiliko pustrečio kilogramo.
Sportininkas pakartojo praėjusių metų pasiekimą – Suomijoje jis taip pat tapo pasaulio čempionu su tuo pačiu svoriu, taip pat pernai jis nugalėjo Kaune vykusiame klasikiniame Europos jėgos trikovės čempionate.

2 Atsakymai į “Pasaulio čempionate – kraštiečio triumfas”

1. idomu parašė:

O,kur ZEMAICIU vadas-Kontrimas-paleist rinkliava per Zemaitija

2. stipruolių sirgalis parašė:

Žemaičiai visad buvo ir yra užsispyrę, garsina Lietuvą visame pasaulyje. Kaip gaila, kad jaunieji svarsčių kilnotojai iškovojo galimybę dalyvauti Europos čempionate, bet negali nuvykti, nes garsinama Lietuva neskiria nė cento, o tėvai tiek neturi.