Paskutines balandžio dienas mokesčių inspekcija dirbs ilgiau

Telšių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija balandžio pabaigoje dirbs valanda ilgiau – tai susiję su gyventojų pajamų ir turto deklaravimo termino pabaiga.
Gyventojai pajamų ir turto deklaracijas privalo pateikti iki gegužės 2 d. Artėjant pajamų ir turto deklaravimo termino pabaigai, pajamas jau yra deklaravę 37,5 tūkst., turtą – 1,6 tūkst. Telšių apskrities gyventojų. Mažeikių rajono savivaldybėje pajamas deklaravo 14,5 tūkst., turtą – 0,7 tūkst. gyventojų.
„Šiam terminui artėjant prie pabaigos, kaip įprasta, mokesčių inspekcijoje gerokai padaugėja dėl deklaravimo konsultuotis atvykstančių gyventojų. Todėl atsižvelgiant į tai – ilginamas darbo laikas Telšių AVMI“, – sako Telšių AVMI viršininkas Algimantas Laucevičius.
Mokesčių inspekcijos skyriuje balandžio 26 d., penktadienį, bus dirbama iki 16.45 val., 29 d., pirmadienį, – iki 18 val., 30 d., antradienį, – iki 17 val.
Telšių AVMI primena, kad gyventojai, atvykstantys į mokesčių inspekciją, turi turėti bankininkystės ir EDS prisijungimo kodus.

4 Atsakymai į “Paskutines balandžio dienas mokesčių inspekcija dirbs ilgiau”

 1. Komentatoriams:) parašė:

  nei jūs esat kada deklaravę, nei žinot, kaip tai daryt, tai su savo komentarais geriau nejuokinkit žmonių…

 2. ? parašė:

  ,,Telšių AVMI primena, kad gyventojai, atvykstantys į mokesčių inspekciją, turi turėti bankininkystės ir EDS prisijungimo kodus.” (citata iš teksto”), o .swedbank.lt savo puslapyje bėgančiuose titruose perspėja, kad ,,Neatskleiskite savo slaptų kodų net asmenims, prisistatantiems valstybinių institucijų ir teisėsaugos atstovams?” . ?????? taip, kad AVMI turi aptarnauti atėjusius be jokių prisijungimo kodų ir neįvedinėti jokių slaptų duomenų į AVMI kompiuterius.

 3. deklaravusiam? parašė:

  O jei neturi bankininkystės – negali vykti? Kokios bankininkystės reikia – sąskaitos ar elektroninės bankininkystės? Kas tie EDS prisijungimo kodai? Juk policija perspėja žmones – saugoti slaptažodžius, prisijungimo kodus, o čia – įsidedu į tašikę kodų kortelę ir keliauju į mokesčių inspekciją, juk neįsiminsiu mintinai visų skaičių? Absurdas, juk jei aš turiu elektroninę bankininkystę – tai kam man eiti, jei galiu namie sėdėdamas pats viską padaryti. Jei neturiu, tada ir einu.Ar maža apgautų pensininkų ir ne tik…..

 4. deklaravęs parašė:

  atvykstantys į mokesčių inspekciją, turi turėti bankininkystės arba EDS prisijungimo kodus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*