Pėsčiojo kelionė baigėsi tragiškai

Nuotrauka išš redakcijos archyvo

Šeštadienio vakarą kelyje Mažeikiai–Skuodas per avariją žuvo žmogus.

Tragiškai pasibaigęs eismo įvykis buvo užfiksuotas apie pusę šešių vakaro kelyje Mažeikiai–Skuodas, ties Židikais.
Pirminiais policijos duomenimis, lengvasis automobilis „Nissan Almera Tino“, kurį vairavo dvidešimtmetė, kliudė ir mirtinai sužalojo važiuojamąja kelio dalimi ėjusį vyriškį.
67-erių metų amžiaus vyras ėjo keliu ir varėsi dviratį.
Tai jau aštunta auka, kurią šiais metais pasiglemžė karas keliuose. Pernai per vienuolika mėnesių žuvo keturi žmonės.
Lygiai prieš mėnesį Žemaitijos gatvės pėsčiųjų perėjoje taip pat buvo parblokštas ir vėliau ligoninėje mirė mažeikiškis, lapkritį žuvo dviračiu Sedos gatve važiavęs senolis.

6 Atsakymai į “Pėsčiojo kelionė baigėsi tragiškai”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Zemaitijos gatvej jau uzmuse zmogu, padetas vainikas ir tai nepasimoko, vaiksto sau nematomi. Pries kelias dienas maciau kaip vel moters vos nepartrenke, gerai, kad pati spejo sureaguot. reiketu daugiau iskiliu pesciuju pereju sumontuot tokiose vietose…

 2. svarbu parašė:

  Specialistai su zaliu lapu ant galo

 3. Nesvarbu parašė:

  Buvo parasyta aiskiai, jei visi pestieji devetu atsvaitus tai mirciu beveik neliktu. Zus zmones tol kol nesumastys baust net per pereja einancius zmones be atsvaitu. Kasdien po 1 ar 2 zmones vos nentrenku rytais ir vkarais bega per kelia eina kelio dalimi be jokio atsvaito ir pan. Varo ant kaimieciu bet jie bent prozektorius buna isijunge ir matomi yra. Merginos kaltes nera, kaltas pestysis.

 4. E.V. parašė:

  Kiek žinoma, vairuotojos kaltės čia nėra. Pėstysis ėjo važiuojamąja kelio dalimi ir buvo be atšvaitų. Tokį pastebi tik paskutinėmis sekundėmis kai padaryti nieko nebeįmanoma.

 5. Ar ne tiesa? parašė:

  Uźuojauta, bet reikia bausti ir pėsčiuosius. Tiesiogine źodźio prasme lenda patys po ratais, o ypač tamsiu paros metu. Negi sunku lukterti minutę, kitą, kol mašina pravažiuos??? Ne, bėga, lekia per pėsčiųjų perėją net neapsidairydami ir dar su mažais vaikais. Būkime supratingi ir atidūs – ir savo gyvenimą išsaugosime ir kitam nesugadinsime.

 6. lolas parašė:

  Va kaip gerai pasiteisino kelių policijos iškėlimas į Telšių kaimą. Ar paskutinė auka šiemet?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*