Paskutinė diena deklaracijoms pateikti

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, jog vasario 15 dieną baigiasi terminas, kai mokesčių mokėtojai – fiziniai ir juridiniai asmenys, mokantys nekilnojamojo turto mokestį, turi pateikti šio mokesčio deklaraciją už 2016 metus ir sumokėti patį mokestį.

Kad Mokesčių inspekcija galėtų užtikrinti sklandų deklaravimo procesą ir laiku pateikti preliminariai užpildytas deklaracijas, iki vasario 15 d. mokesčius išskaičiuojantys asmenys turi pateikti informaciją apie 2016 metais gyventojams išmokėtas A klasės išmokas. O bankai, kredito įstaigos, gyvybės draudimo bendrovės, aukštosios mokyklos, formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo įstaigos ir kt. turi pateikti duomenis apie nuolatinių Lietuvos gyventojų sumokėtas gyvybės draudimo įmokas, sumokėtas palūkanas už suteiktas paskolas gyvenamajam būstui statyti arba įsigyti, už studijas sumokėtas įmokas, studijų įmokoms mokėti skirtas paskolas, nuolatinių Lietuvos gyventojų sumokėtas pensijų draudimo įmokas į pensijų kaupimo fondus.
Išsamią informaciją galima rasti VMI internetiniame tinklalapyje www.vmi.lt, taip pat paskambinus trumpuoju Mokesčių informacijos centro numeriu 1882. Konsultacijos telefonu yra įrašomos ir saugomos penkerius metus bei prilygsta rašytinėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*