Trejus metus iš eilės – rekordinis pelnas

„ORLEN Lietuva“ naftos produktų perdirbimo gamykla. Nuotrauka iš „ORLEN Lietuva“ archyvo

Kaip praneša „ORLEN Lietuva“, grynasis bendrovės pelnas 2017-aisiais metais siekė 244 mln. JAV dolerių, tai 6 mln. dolerių daugiau nei užpernai ir 7 mln. daugiau nei 2015-aisiais.
Pernai Mažeikių naftos perdirbimo produktų gamykla dirbo panaudodama 96,3 proc. pajėgumų ir perdirbo daugiau nei 10 mln. tonų žaliavos.
„Po trejų iš eilės rekordinių metų mes jaučiame didelį iššūkį 2018-aisiais. Tačiau turime nepamiršti, jog artimiausiais mėnesiai gali įvykti makroekonominės aplinkos pokyčių. Mūsų ilgalaikis tikslas yra išlikti pelningais ir gebėti dinamiškai prisitaikyti prie kintančių sąlygų rinkoje“, – sakė „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki.
Bendrovė 2018 m. tęs investicijas. Pirmąjį šių metų ketvirtį bus pradėtas naudoti naujas naftos rezervuaras Būtingėje. Taip pat planuojami dideli remonto darbai perdirbimo gamykloje, tiesa, kiek mažesnės apimties, nei buvo vykdomi pernai.

One Reply to “Trejus metus iš eilės – rekordinis pelnas”

  1. mažeikiške parašė:

    tokius pelnus gaunate, tai dalikitės su darbuotojais, nors atlyginimus jiems didinkite, paprasti darbuotojai gauna vos 500e ant popieriaus ir kieviena diena uosto užteršta ora su siera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*