- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Pirmasis tarybos posėdis: intriga dėl kai kurių postų išlieka

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Antradienį įvyko pirmasis šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdis. Į jį susirinko visi 27 mažeikiškių išrinkti politikai, dešimt jų į tarybą sugrįžo, 17 tarybos narių – nauji žmonės.
Priesaikas davė į tarybą išrinkti politikai ir naujasis meras Vidmantas Macevičius.
Savivaldybės taryba dėl pasibaigusių įgaliojimų iš pareigų atleido Savivaldybės administracijos direktorių Bronių Kryžių ir jo pavaduotojus.
V. Macevičius įvardijo, kad į Savivaldybės administracijos pareigas teiks Laimos Nagienės kandidatūrą. Administracija neliks be vadovo, kol kandidatės duomenis patikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba, – mero teikimu laikinai eiti direktoriaus pareigas taryba pavedė Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjai Rimai Podelienei.
Mero pavaduotojo pareigas ir toliau eis Sigutė Bernotienė, už jos kandidatūrą slaptu balsavimu pasisakė 16 tarybos narių. Apie kitą pavaduotojo postą kol kas nekalbama.
Tarybos nariai pasirinko komitetus, kuriuose jie dirbs. Kaip ir įprasta, populiariausias – Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetas, jame dirbs trečdalis tarybos narių.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.