Plėšikai iš senolės atėmė paskutinius pinigus

Sigito Strazdausko nuotrauka

Antradienio vėlų vakarą buvo įsilaužta į Viekšnių miestelio gyventojos namus. Netekusi visų savo santaupų senolė džiaugiasi, kad užpuolikai jos mirtinai nesumušė ir neišžagino.

Įsilaužė į namus

Trečiadienį policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl aštuntą dešimtį bebaigiančios viekšniškės apiplėšimo.
Moteris policijai pranešė, kad antradienio vėlų vakarą į jos namus įsilaužė du nepažįstami vyriškiai. Nusikaltėliai į vidų pateko išėmę priestato lango stiklą ir atstūmę durų skląsčio velkę. Senolės teigimu, viskas vykę žaibišku greičiu.
Pirminiais duomenimis, vienas įsibrovėlis liko stovėti virtuvėje, o kitas iš karto puolė į kambarį prie jame buvusios senolės.

Pagrobė pinigus

Nusikaltėlis griebė viekšniškei už kaklo ir pradėjo smaugti reikalaudamas pinigų. Namų šeimininkei nurodžius, kur yra pinigai, užpuolikai pagrobė 700 litų ir pabėgo.
Netekusi visų savo santaupų senolė „Santarvei“ sakė per daug nesisielojanti dėl pinigų, bet džiaugiasi, kad užpuolikai jos mirtinai nesumušė ir neišžagino.
Pasiteiravus, kaip dabar versis, juk iki pensijos dar likusi daugiau nei savaitė, moteris patikino: rasianti iš ko pasiskolinti.

Ne visus išaiškina

Šiais metais tai pirmas tokio pobūdžio apiplėšimas. Policijos pareigūnai informavo, kad pernai iš viso buvo registruoti 28 plėšimai, iš jų ištirta – 11.
Panašių kaip viekšniškės atvejų pernai buvo keturi. Iš jų nėra ištirtas nė vienas.
Policijos pareigūnai neatmeta galimybės, jog visus nusikaltimus padarė tie patys žmonės.

Išsamiau apie šį nusikaltimą skaitykite ketvirtadieniniame „Santarvės“ numeryje.

One Reply to “Plėšikai iš senolės atėmė paskutinius pinigus”

  1. Kur parašė:

    Kur policija? ka veikia? Uz ka gauna atlyginima?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*