- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Po liūties daugelis miesto gatvių buvo neišvažiuojamos

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienio pavakarę prapliupusi liūtis vaikams suteikė džiaugsmo, o vairuotojams sukėlė didelių nepatogumų – daugelį miesto gatvių užtvindė vanduo.

Patvino ne tik gatvės

Pavakarę prapliupusi liūtis užtvindė miesto gatves: transporto priemonės plaukte plaukė beveik visose pagrindinėse miesto gatvėse, lietaus kanalizacija nespėjo suryti vandens.
Eismas tapo sudėtingas ne tik dėl gamtos stichijos – patvinusiose gatvėse braidė vaikai, stovėjo užgesusios mašinos, tad net tiems vairuotojams, kurių automobiliai galėjo išvažiuoti per užlietas gatvių atkarpas, tai padaryti buvo sunku.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nurimus liūčiai, vanduo pamažu sutekėjo į kanalizacijos sistemą. Gatvėse liko šiukšlių ir… mašinų valstybinių numerių.
„Apsemtos gatvės trikdė eismą, tačiau jokių eismo įvykių ar kitų nutikimų budintys ekipažai neužregistravo. Vienas iš įvykių – rasti aštuoni pamesti valstybiniai mašinų numeriai, du iš jų – Latvijoje registruotų automobilių.
Dar viena liūčių pasekmė – buvo užlieta policijos komisariato šaudykla ir kitos patalpos“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių policijos komisariato reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Kaip informavo Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, liūties metu iškvietimų nebuvo, tik policijos pareigūnams teko paskolinti vandens siurblį, kad būtų galima išsiurbti vandenį iš užtvinusių patalpų.

Darbą teko nutraukti

Liūties metu, kol miesto gatvės buvo užtvindytos, miestiečiai taksi paslaugomis praktiškai negalėjo pasinaudoti. Kaip „Santarvei“ sakė kalbinti taksi vairuotojai, jų darbas jų buvo laikinai nutrauktas.
„Pamatę tokį gamtos šėlsmą, darbą paprasčiausiai nutraukėme. Norėjome apsaugoti savo automobilius. Viena mūsų vairuotojų bandė važiuoti, tačiau dėl patekusio į automobilį vandens susvilo elektros instaliacija, teko vykti pas remontininkus. Kito taksi vairuotojo automobilį teko nutempti į garažą – vanduo apsėmė variklį“, – apie ketvirtadienio pavakarę kalbėjo taksistas Stanislovas.
Automobilių remonto meistrai sakė kol kas klientų antplūdžio nepajutę, tačiau teigia, kad važiavimo vandens apsemtomis gatvėmis pasekmės automobiliuose gali išryškėti ir vėliau.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.