Po tragiškos avarijos – įvykių peripetijos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienio rytą Pikeliuose mirė 27-erių metų vaikinas, kuris, kaip įtariama, sužalojimus patyrė avarijos metu. Tiriant aplinkybes į policijos areštinę uždaryti du pareigūnams gerai žinomi asmenys.

Mirė reanimuojant

Pirminiais duomenimis, apie pusę šešių ryto į namus Pikeliuose draugas parvedė minėtą vaikiną, kuris skundėsi galvos ir šonkaulių skausmais. Į miestelį buvo iškviesta medikų komanda, tačiau pastarųjų pastangos išgelbėti jauno žmogaus gyvybę buvo bevaisės – reanimuojant jis namuose mirė.
Apie įvykį buvo pranešta policijos pareigūnams, kurie pradėjo aiškintis žmogaus mirties aplinkybes. Jau pusę vienuoliktos ryto buvo nustatyta, kad tai susiję su eismo įvykiu kelyje tarp Pikelių ir Juodeikių. Pirminiais duomenimis, šiuo keliu važiavęs automobilis apvirto, surasti du įvykio liudininkai.

Automobilis jau buvo supjaustytas

Beveik tuo pačiu metu buvo gautas 55-erių metų mažeikiškio pareiškimas, kad pavogtas jo 1990 metų laidos automobilis „VW Golf“, kuris stovėjo ties Pavasario gatvės devintuoju namu.
Susieję šias aplinkybes, kriminalistai kibo į darbą ir „Kurmaičių“ sodų bendrijoje aptiko jau supjaustytą į metalo laužą automobilį ir sulaikė šalia jo dirbusį vieną įtariamąjį. Netrukus toje pat sodų bendrijoje buvo sulaikytas ir antras įtariamasis, šiuo metu tiriamos visos įvykio aplinkybės.
Kaip informavo kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, abu įtariamieji – aštuoniolikmetis ir dvidešimtmetis – jiems gerai žinomi, vieno iš jų buvo paskelbta paieška, kadangi jis vengė atlikti bausmę.

9 Atsakymai į “Po tragiškos avarijos – įvykių peripetijos”

 1. koks skirtumas parašė:

  As nesuprantu koks skirtumas kas tie zmones ne jusu reikalas maziau domekites, as neteisinu ju bet nebutina visiem cia zinot zino ju artimieji ir gana.. maziau kiskites

 2. to ona parašė:

  nu ir cekavna tamsta esat,viska zinot norit

 3. Onai parašė:

  Reikėjo tam geram berniukui pagalvoti prieš vagiant ir prieš lekiant su tokiais avigalviais. Dar neaišku, o gal pats vairavo, nes info apie tai niekur nėra. Visi ten atmatos geri buvo.

 4. Kaimietė parašė:

  Košmarų spektaklis, policija žino ir viską nuo visų slepia, tai kas tie vagiai ir kas tie žudikai? Laukiam atsakymo

 5. Ona parašė:

  Noriu pažvelgti visiems ten buvusiems į akis, ko reikėjo belekaip tempti namo, degė patiems užpakaliai? Žiniasklaida, būkit gera , visus įtariamuosius ir nusikaltusius praneškit, juk žinot kas pjaustė mašiną ir kur pjaustė, kam žmonėms suteikiat abejones, juk jūs žinot ? Mūsų kaimelis nedidelis, mums kiekvienas žmogus yra netektis, o jūs slepiat žudikus, koks skirtumas ar nukentejusysis buvo išgėręs ar ne, juk tai buvo jaunas žmogus, jis turėjo tėvus, brolius, jis turėjo savo svajones, turėjo savo ir klasės draugus, galų gale jis gyveno. Staiga žmogus žūva ir visiems baisi paslaptis, juk ne gūdžiais tarybiniais laikai gyvenam. NORIM NORMALAUS POLICIJOS PAAIŠKINIMO, KAS VOGĖ, SU KUO VAŽIAVO IR KODĖL MIRĖ?

 6. jooo parašė:

  o dar sako,kad darbo nera.Tik spek suktis

 7. a parašė:

  Va is trecio karto ir pavyko golfiuka pavogti, o ir ryztas vagiu :D

 8. as parašė:

  Kai netingi, dirba

 9. ignas parašė:

  gerai dirba policija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*