Policijos komisariatuose – vadovų kaita

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos policijos departamentas informuoja apie pokyčius Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) vadovybėje.
Nuo penktadienio laikinai vadovauti Telšių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui (AVPK) pavedama Raimondui Vaitkevičiui, Klaipėdos AVPK viršininko pavaduotojui. Jis kolektyvui bus pristatytas ateinantį pirmadienį.
Telšių AVPK viršininkas Remigijus Rudminas šiuo metu turi nedarbingumo pažymėjimą, o Telšių AVPK viršininko pavaduotojas Robertas Jagminas atleistas iš tarnybos policijoje šalių susitarimu.
Pasikeitimai numatyti ir Mažeikių rajono policijos komisariato vadovybėje – komisariato viršininkas Saulius Bumblys nuo pirmadienio atleidžiamas iš tarnybos policijoje šalių susitarimu, laikinai vadovauti Mažeikių rajono policijos komisariatui bus paskirtas Klaipėdos AVPK Skuodo rajono policijos komisariatui vadovavęs Alfonsas Meškys.
Nepaisant vadovų pasikeitimo, Telšių AVPK auditas, kuris pradėtas po mažeikiškio policijos pareigūno žūties Birbiliškės kaime, bus tęsiamas.

5 Atsakymai į “Policijos komisariatuose – vadovų kaita”

 1. Arnas parašė:

  Kas pradejo sias reformas Skvernelis ir tese jo hebrantas Pernavas, dabar policijai vel vadovauja kitas Skvernelio draugelis-hebrantas Pozela, objektyvumo is jo gali tiketis tik visiski naivuoliai, jam ir su Deimante problemu uztenka, Mazeikiu PK vadovo tikrai negaila, nereikejo lysti is pasienio, ne i savo roges, atsirado mat visazinis, toks pats ,,universalus,, vadovas, ,,mokantis,, vadovauti visiems ir viskam ir pasienieciams ir policininkams ir gaisrininkams, ir savo kaimo turizmo sodybai, tokius vat ,,universalius” policininkus ir norejo padaryti visi isvardinti ,,reformatoriai,, ir Mazeikiu PK vadovas tame dalyvavo, nes zinojo kur ,,lenda.., o beje Mazeikiai gyventoju skaiciumi daug didesni uz Telsius, o jiems vadovauja is Telsiu ,,miesto,,.

 2. Vo teip parašė:

  Pagarba Sauliau Jums. Sėkmės didelės tiek darbuose, tiek gyvenime!

 3. Anonimas parašė:

  Pribrido liepto gala berniukai…. tai tik pradžia… nemanau kad išsisuks jie sausi … dar daug temu yra susijusiu …. pvz… medžioklės…. prisilakstė dabar laikas atsakyti už savo veiksmus…!!!!
  Prisibumbuliavo komisarai…🤣🤣🤣🤣

  1. Pagaliau parašė:

   Pagaliau padarė tvarką šioj betvarkėj….tik apmaudu kad visą šitą reikalą pamatė po to kai buvo pareikalauta jauno žmogaus žūties….sugrįžo viskas bumerangu….

 4. Va va parašė:

  Ir mazeikiuose per 50m.bent vienas kazkoks tai pakeitimas,sep tam bebru kraste piimta valstybinese istaigose tunot iki pencijos,arba isplaukt i versla rykliu vandenyna susikurta is valdisku piningu,ir pavadinimas turetu but ne mazeikiai,bet gimines bebryno rezervatas,tautinio paveldo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*