- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Politikai leido seniūnijoms pirkti naujus automobilius

Kaimiškųjų seniūnijų automobiliai – dešimties metų senumo „škodos“ – nebeatitinka šiandienos poreikių. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės taryba leido Savivaldybės administracijai finansinės nuomos būdu įsigyti aštuonis tarnybinius lengvuosius automobilius, kurie bus skirti kaimiškosioms seniūnijoms.
Šiuo metu seniūnijos naudojasi dešimties metų senumo „škodomis“.

Sprendimo projektą Savivaldybės tarybai rengęs Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėjas Juozas Sperauskas teigė, kad turimi automobiliai nebetenkina seniūnijų poreikių – daugėja joms priskirtų funkcijų ir atsakomybės.
„Norint laiku reaguoti į Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo reikalavimus, užtikrinti darbą su socialinės rizikos šeimomis ar įgyvendinti Socialinių paslaugų įstatymo nuostatas, svarbu, kad seniūnijoje dieną naktį būtų tinkamos techninės būklės ir padidinto pravažiavimo automobilis. Kaimo vietovėse manevringesni, galingesni ir galintys tempti blogu keliu automobilinę priekabą automobiliai reikalingi ir teritorijų tvarkymo darbams“, – Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose pristatydamas klausimą automobilių įsigijimo būtinumą komentavo vedėjas.
Valstybės tarnautojas pastebėjo, kad nuo 150 iki 190 tūkstančių kilometrų nuvažiavę automobiliai dažnai genda, per metus remontui vidutiniškai išleidžiama apie pusantro tūkstančio eurų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.