Pradedamas Rengės geležinkelio ruožo atstatymas

„Lietuvos geležinkelių“ nuotrauka

„Lietuvos geležinkeliai“ informavo, kad paskelbė remonto darbų konkursus, į kurių apimtį įtraukti ir Rengės ruožo sutvarkymo darbai. Ruožą iš Mažeikių į Rengę Latvijoje, pagal su Europos Komisija suderintą veiksmų planą, ketinama atstatyti iki 2019 metų pabaigos.

Anksčiau skaičiuota, kad 19 kilometrų ilgio ruožo atstatymas „Lietuvos geležinkeliams“ kainuotų apie 20 mln. eurų. Tačiau išsamiai įvertinus visas galimybes, Rengės ruožą planuojama atstatyti perpus pigiau – už 10 mln. eurų.
„Esame patenkinti tuo, kad visą planavimo procedūrą pavyko įgyvendinti nuosekliai ir pakankamai greit. Rengės ruožo atstatymo darbai iš esmės jau prasidėjo. Juos planuojame užbaigti per trumpiausią įmanomą laiką, kokybiškai ir už racionalią kainą, kurią, palyginus su prieš keletą metų darytais skaičiavimais, pavyko gerokai sumažinti. Tikimės, kad šis žingsnis leis suintensyvinti bendradarbiavimą su mūsų strateginiais partneriais – „ORLEN Lietuva“ ir kolegomis Latvijoje“, – pranešime spaudai cituojamas „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

12 Atsakymų į “Pradedamas Rengės geležinkelio ruožo atstatymas”

 1. apas parašė:

  Kažkada galvota nutiesti geležinkelį nuo Lūšės iki Skuodo, kad lengviau pasiekti Klaipėdą, bet visi užmiršo.

 2. Apolinaras parašė:

  Kad atstatyti reikia tai aišku ir mano kaimynui. Bet kodėl niekas nekalba apie geležinkelio liniją nuo Mažeikių iki Klaipėdos.

 3. to patriotui parašė:

  Kubiliui valdyma perdavė nustekenta lietuva per pasauline krize tai ten jam renges ruožas mažiausiai rupėjo

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Lietuvos gelezinkeliu vyr.finansininke buvo………Kirkiliene.AMB -vadovavo su visa svita.Lenkai nepasidave reketui.Reikejo kazkaip atkersyti.

 5. apas parašė:

  Ką ten veiks beveik dvejus metus, jeigu tą geležinkelį išardė per pusmetį.

 6. Patriotas parašė:

  Gerai isarde prie Butkeviciaus,o kodel tylejo Kubilius,kasko negirdejom jokiu protestu,tai reiskia kad dirba viena kryptimi,o gaila.

 7. Komentatorius parašė:

  Taip, baisiausia bėda – teks palaukti prie pervažos. Didesniuose miestuose žmonės į darbą važiuoja tiek laiko, kiek nuo Mažikių važiuotum iki Šiaulių, o čia bus sudėtinga 8 minutes palaukti prie pervažos. Raudonieji, kuriems svarbiausias savas žmogus, toliau daro viską, kad mokėtume už jų klaidas.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Isardymo organizatoriai senai turetu sedeti cypej,tada butu teisine valstybe

 9. Galvos skausmas!!! parašė:

  Atstatyti tai atstatys…. bet kad teks vargti prie tu pervažų tai faktas,kaip ankščiau kad vargdavom,kai veikė abi pervažos,tada nebuvo tu kvailu šviesoforu,o dabar tai išviso bus nekas. O viaduko taip ir nesugebėjo pastatyti ir vargu kada ji pastatys,pas mus vyksta kažkokie nepaaiškinami dalykai dėl musu miesto gerbuvio vien tik kalbos ir pažadai iš vietiniu klerku, mes ta darysim, ana darysim….kai reikia daryti kažką dėl miesto tada jie patampa neįgalus….kada visa tai baigsis????

 10. kas išardė parašė:

  taigi, ką čia pritrimituosi – juk buvo išardyta prie susisiekimo ministerio socdemo BUTKEVIČIAUS…

 11. Brolis parašė:

  Mažeikių socdemonai turėtų pradėti trimituoti , kad čia jų pasiekimas , bet bijau , kad nebūtų kaip su medienos klasteriu , rinkimai arti tai bus , o po rinkimų bus kaip bus

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Įdomu už kokius pinigus atstatoma…..ar neturėtų sumokėti tie, kurie nusprendė išardyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*