Pradedame susitikimų ciklą „Santarvė“ – arčiau namų“

Nuo kito antradienio mūsų laikraščio redakcija pradeda akciją „Santarvė“ – arčiau namų“ . Kiekvieną savaitę mūsų korespondentai vyks į atokesnes rajono vietas, kad galėtų susitikti su jų gyventojais.
Tikimės, kad tokie susitikimai bus naudingi tiek mūsų žurnalistams, tiek jums, „Santarvės“ skaitytojams: jūs galėsite išsakyti savo problemas, pageidavimus, pasiūlyti aktualią temą, pasidalyti įdomiomis istorijomis, papasakoti apie žmogų, jūsų bendruomenės narį, kurio darbai, pomėgiai, nuopelnai ar požiūris į gyvenimą galėtų sudominti mūsų laikraščio auditoriją.
Susitikimų ciklą „Santarvė“ pradeda važiuodama į šiaurės vakarus – Pikelių link.
Kitą antradienį, rugsėjo 20 d., Ruzgų, Pikelių ir Lūšės gyventojai galės pabendrauti su mūsų laikraščio korespondentais.
Susitikimai su „Santarve“ vyks: 9 val. – Ruzgų pašte, 11.30 val. – Pikelių kultūros namuose, 14 val. –  Lūšės bendruomenės namuose.
Kiekvienoje vietovėje planuojame būti po dvi valandas. Tad į susitikimą su „Santarvės“ žurnalistais galite ateiti jums patogiu laiku.
Kviečiame ateiti ir pabendrauti.
Redakcija

2 Atsakymai į “Pradedame susitikimų ciklą „Santarvė“ – arčiau namų“”

  1. LIETUVOS SŪNŪS parašė:

    OI KOKIE SAUNUOLIAI..VININTELIS LAIKRASTIS MAZEIKUOSE KURIS RASO TIESA IR TIK TIESA Tegu tavo vaikai eina Vien takais dorybės,Tegu DIRBA TAVO NAUDAI IR ŽMONIŲ G Ė R Y B EI….:)

  2. Si parašė:

    Labai geraibus idomiu istoriju.o ju tikrairas.zmones noriissakytibedas ar pergyvenimus ar pasiulymus.saunuoliiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*