Pradėtas tyrimas dėl mergaitės perdavimo L. Stankūnaitei

Ankstų ketvirtadienio rytą L. Stankūnaitė ir jos advokatas Gintaras Černiauskas ant rankų iš Kedžių namų išsinešė mažametę. Nuotrauka iš youtube.com

Generalinė prokuratūra aiškinsis, ar vykdant teismo sprendimą perduoti vaiką L. Stankūnaitei, pareigūnai neviršijo tarnybinių įgaliojimų.

Gautas N. Venckienės skundas

Apie antradienį pradėtą tyrimą pranešė Generalinė prokuratūra.
Pranešime spaudai rašoma, kad Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą, siekdama  išsiaiškinti, ar vykdant teismo sprendimą perduoti vaiką Laimutei Stankūnaitei, pareigūnai neviršijo tarnybinių įgaliojimų (Baudžiamojo kodekso 228 str. 1 d.).
Tyrimas pradėtas pagal Generalinėje prokuratūroje gautą pareiškėjos – buvusios globėjos, teisėjos Neringos Venckienės skundą.
Kaip praneša Generalinė prokuratūra, siekiant užtikrinti tyrimo nešališkumą, jį organizuoti pavesta Klaipėdos apygardos prokuratūrai.

Vyko namų šturmas

Ankstų ketvirtadienio rytą L. Stankūnaitė ir jos advokatas Gintaras Černiauskas ant rankų iš Kedžių namų išsinešė mažametę ir sėdo į autobusiuką, kuris žaibiškai juos išvežė iš policijos ir minios apsupto kiemo.
Mergaitė iš laikinosios globėjos Neringos Venckienės paimta po pusantros valandos trukusios operacijos. N. Venckienės namų šturmas vyko apie 6.30 val., pjūklu išpjovus duris.
Perdavimo procedūroje dalyvavo apie 240 policijos pareigūnų, antstolė ir vaiko teisių apsaugos darbuotojai.

11 Atsakymų į “Pradėtas tyrimas dėl mergaitės perdavimo L. Stankūnaitei”

 1. Baronas Miunchauzenas iš Bugenių parašė:

  Garliavos įvykiai mus leidžia spėti, kad dabar jau bus iš peties imamasi tų 17 tūkstančių priimtų, bet neįvykdytų ir seniai įsiteisėjusių teismo sprendimų ir nutarčių. Pajudės buldozerių kolonos su Omin‘u priešakyje griauti nelegaliais pripažintų elito Neringos botelių. Sabo boteliams Preiloje chana. Jei neužteks pajėgumų Sabo boteliams nugriauti, galės pasikviesti ir kariuomenę – atšaukti iš Afganistano šitam teismo sprendimui įvykdyti.

 2. Bugeniškis parašė:

  Po Kovo 11-osios, po valstybės atkūrimo, žiopliai, naivuoliai ir bailiai arba KGB pakabintieji valstybės teismus atidavė į kolaborantų, į Tėvynės išdavikų rankas, į bolševikinės nomenklatūros rankas, į LK(b) CK rankas, kurias dar vienas didžiųjų bolševikų drg. V. Kalininas taip charakterizavo:“ Niekur gyvenime praktiškai negalima taip gerai agituoti, kaip teismo procesuose…..Kai agituoji, reikia parinkti atitinkamą momentą ir atsižvelgti į konkrečius faktus….. Mūsų teismas – tai mūsų proletarinio požiūrio į nuolatinius konkrečius atvejus demonstravimas….Todėl teismo organuose, ypač liaudies teismuose turi būti patys geriausi komunistai“(A.Likas. Teismo proceso kultūra, Vilnius, 1974.-p.42.). Draugas Kalininas apie visuomenės atstovus teismuose išvis nepasisako ir jie ne visi būdavę komunistai. O dabar, žiūrėkime, mūsų teisėjų elitas (komunistai-bolševikai), ruošdamas teismų įstatymo projektą būtent atsižvelgė į tai ką nutylėjo draugas V. Kalininas, ir visuomenės atstovus – tarėjus pastatė už įstatymo ribų. Konstituciniame teisme gi to paties elito atstovai ir dar Konstitucijoje įvedė atitinkamą pataisą, įgalinančią užtikrinti šią V. Kalinino nuostatą, kad teismuose vien tik profesionalai – buvusieji jų auklėtiniai. Žodžiu, kitaip tariant, kur reikėjo taip pakoregavo Lietuvos Respublikos Konstituciją ir papildė ją dar ir teismų savivalda. Kadangi savivaldos jiems niekas nedelegavo, sovietinis-bolševikinis elitas, pats save delegavęs, teismuose įsiteisino amžiams. Įteisino valstybę valstybėje. O visuomenė, pareiškusi norą turėti savo atstovus teismuose (Nacionalinis Žmogaus teisių rėmimo ir apsaugos veiksmų planas), buvo paskelbta nesubrendusia ir buka – palaikyta idiote. Tai atliko taip pat šis neosovietinis teisininkų elitas, įsitvirtinęs Lietuvos teisės universitete, Teisingumo ministerijoje, Teisės institute ir LR Seime. Vien teisės institutui valstybė, iš nesubrendusių ir žioplų mokesčių mokėtojų kišenės, kasmet atseikėja po pusantro milijono litų. Todėl ir Garliavoje siautėjo bukas teisuoliškumas ir Neosovietijos, Oligarchijos viršenybė. Bukų, nebrandžių rinkėjų dėka istrebiteliai paėmė viršų ir laimėjo atstovaudami sausąją arba suklastotąją įstatymo raidę, o žmonės, kurie norėjo teisingumo, prašė palaukti, prašė daugiau aiškumo ir pedofilijos bylos baigties, buvo paniekinti, pažeminti, išprievartauti, jų nuomonė atmesta ir dar žiauriai pagrasinta kubiloidų Omon‘u. Eilinė Lietuva pasijuto labai svetima savo šalyje.

 3. to baisu parašė:

  O man baisu dėl jūsų.

 4. baisu parašė:

  Kokie paistalai gydytojos. Viena, netikiu, kad prie vaiko vyras būtų rodęs savo daiktą. Jei taip buvo, kas per gydytojai jei tai leido ir dar baisiau liepė mergaitei prie jo nusirengti. Jei tai būtų ir tėvas… kažkoks kliedesys

 5. Bugeniškis parašė:

  Tas bevardis čia irgi buvo bugeniškis – tik truputį apsižioplinęs.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Baimė sėdi ant sofutės ir COPY, COPY daro: vienos laidos metu buvo parodytas reportažas, kuriame garsi Lietuvos profesorė onkologė Laima Bloznelytė pasakojo, kad prieš porą metų ji savo kabinete sulaukė gana keisto vizito: „Atėjo labai keista šeima, stambus vyras ir dvi moterys, viena jaunutė, kita – vyresnė ir mergaitė. Situacija buvo labai netradicinė, nes esant abiems moteriškėms, vyras pasakė, kad jo problema tik viena – jis turi dėmę ant lyties organo ir prašė ją pašalinti.“ Medikės teigimu, ją nustebino paciento elgesys: „Tai, kad prašė pašalinti dėmę – smulkmena, bet ne smulkmena tai, kad vyras apsinuogino kabinete esant abiems moteriškėms ir per metrą nuo manęs sėdint mergaitei.“ Moteris pasakojo, kad dėmė, kurią norėjo pašalinti pacientas buvo iš tokių, kokios paprastai šalinamos nuo veido, bet nuo lyties organų jos šalinti medikė nepatarė: „Pasakiau, kam jums to reikia, ta dėmė jums neturėtų trukdyti, bet kai atsisakiau šalinti, mano baisiam nustebimui, ne vyras, o vyresnioji moteris pradėjo ant manęs šaukti. Ji sakė „Mes mokam pinigus, jūs darot“.
  Medikė taip pat pasakojo, kad buvo paprašyta apžiūrėti mergaitę. Po prašymo nusirengti vaikas tai padaryti atsisakė, kai atlydėjusi moteris vaiką pradėjo nurenginėti, vaikas ėmė klykti ir draskytis. „Vaikui sakiau, kad tėvelis nusirengė ir tu nusirenk, bet mano baisiai nuostabai mergaitė atsakė: „jis man ne tėvelis“.
  Bloznelytės teigimu, po to, kai į viešumą iškilo pedofilijos skandalas ji atpažino jos kabinete apsilankiusius žmones – tai buvo Andrius Ūsas, Violeta Naruševičienė ir Laimutė Stankūnaitė.” Jei lietuviai apsimeta bailiais ir nieko nežinančiais apie “raudoną piniginę”, “kremų valymus”, “plikus dėdes”, “švendrės lapą”, “pakelės balą”, vaikų ir suaugusių “psichuškes” ir kitką, ką galime stebėti ilgos “D.Kedžio istorijos” metu, tai vien tik šis medicinos profesorės liudijimas turėtų tapti rimtu pagrindu prokuratūrai pagaliau pradėti vykdyti Vilniaus apygardos teismo neginčijamą sprendimą ir pareikšti įtarimus Laimai Stankūnaitei. Ne tik supermenas A.Čaplikas, kuris sužlugdė balsavimą dėl specialios komisijos sudarymo dabar bailiams aiškina, kad nieko tirti nereikia. O jei jau prisireiks, tai ir Teisės ir teisėtvarkos komitetas su primininku S.Šedbaru tikrai išsiaiškins. Jei liks šiam kas nors neaišku, tai ir aukščiausio klasės teisės specialistus pasikvies, o jei reiks ir KGB rezervą su tankais ir Omon‘u. Juk profesoriai E.Kūris, A.Sakalas ar į juos panašūs tuoj atskubėtų patalkinti. Juk svarbiausia mergaitės interesai, tiesa, bugeniškiai?

 7. Bucikas is Bugeniu parašė:

  Gal ne i tema, bet toks jausmas, jog aktiviausi Mazeikiu rajone – bugeniskiai…

 8. Pagauname mintį, Bugeniški, parašė:

  pagauname, o pats ar pagauni?

 9. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Negi esate taip sovietizuoti, taip debilizuoti, taip užburti, kad nepastebite, kaip brutaliai ir primityviai dirba manipuliatoriai žmonių sąmone aplink – už teisingumą ir demokratiją pakilę žmonės žiniasklaidoje aktyviai vadinami Kedžio pasekėjais. Negi nesuprantate, žiopliai, kad sąmonėje lieka suvokimas, kad prasižiojęs prieš valstybės griovimą žmogus, yra galimo žudiko (tai būtinai pasakoma) sėbras. Nei Kedys, nei Venckienė jokių ideologijų nesukūrė ir sekti nėra kuo, ne pavardės ir asmenys pakėlė žmones, o pavojus, matant nomenklatūrinės chuntos, elito chuntos užvaldoma valstybę. Negi nematote kaip smarkiai išsigando Oligarchija ir nedesovietizuoti, neliustruoti teisėjai, prokurorai ir advokatai bei antstoliai šio kilnaus sąjūdžio kylimo? Ypač stropiai paliepimą dergti sąžiningus, dorus žmones atlieka etatiniai melo propagandos ir dezinformacijos, purvo nešiotojai – LNK(žinios) ir komsomolkė ir ministrai nekurie, kurių tėvai buvo kadriniai kagėbistai. Ar pagaunate mintį?

 10. vale parašė:

  visi kas supranta dziaugiasi kad mergaite pagaliau islaisvinta is tu patvoriniu ka ji ten mate dar venskiene nerimauja pati megaite visokiais budais mokinusi ir nuteikusi pries mama labai gerai kad ryztingai antstole pasiryzo ir teisesauga padejo o taip mergaite butu dar uzdaryta vensku dvare tuoj viskas isaiskes kas kaltas

 11. Rima parašė:

  Labai džiaugiuosi, kad pagaliau visa tai baigėsi, ir mergytė dabar su mama. O ką čia tirti ? Venckienės veiksmus ištirkite, kaip ji galėjo leisti mergytei tai stebėti, ar gi čia ne prievarta, psichologinis smurtas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*