Pramonės gatvėje žvyrkelis palei geležinkelį išliks

Autorės nuotrauka

Praėjusią savaitę Mažeikiuose lankęsi AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovai dar kartą su rajono savivaldybės administracijos vadovais aptarė susidariusią situaciją dėl numatomų geležinkelio ruožo Rengės kryptimi atstatymo darbų ir kilusių problemų ties Pramonės gatve. Čia iškilo sunkumų dėl transporto priemonėmis važinėjančių žmonių natūraliai suformuoto žvyrkelio, kuris gali susiaurėti pastačius saugų eismą užtikrinančias priemones.
Po paskutinio susitikimo buvo rasta problemų sprendimo būdų, todėl žvyrkelis Pramonės gatvėje išliks.

Ne kartą rašėme apie AB „Lietuvos geležinkeliai“ vykdomą geležinkelio ruožo iki Rengės atstatymą. Jame numatyta bendrovei priklausančiame sklype, ties Pramonės gatve, kloti kabelį ir statyti įleidžiamąjį šviesoforą.
Beveik pusė transporto priemonėmis važinėjančių žmonių natūraliai suformuoto žvyrkelio teritorijos pagal geležinkelį priklauso „Lietuvos geležinkeliams“. Ateityje ant savo žemės sklypo ribos bendrovė, užtikrindama eismo saugumą, numato įrengti atitvarą, apsaugantį gyventojus ir pravažiuojančiuosius nuo geležinkelio. Tai atlikus, Pramonės g. 35 ir 39 namų gyventojai gali netekti privažiavimo prie savo namų. Po atliktų minėtų darbų žvyrkelis vietomis gali taip susiaurėti, kad lygiagrečiai važiuojanti transporto priemonė gali susiliesti su privažiuojančiu traukiniu ir įvykti skaudi nelaimė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*