Prasideda antrasis rinkimų į Seimą turas

Rinkimai antrajame ture šalyje vyksta 67 vienmandatėse apygardose, kuriose dėl Seimo nario mandato varžosi 134 kandidatai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį prasidėjo išankstinis balsavimas savivaldybėse bei specialiuose paštuose Seimo rinkimų antrajame ture. Vienmandatininkų dvikovoje Mažeikių rinkimų apygardos rinkėjai rinksis tarp „tvarkiečio“ Kęstučio Bartkevičiaus ir socialdemokratės Laimos Nagienės, Skuodo-Mažeikių apygardos – tarp konservatoriaus Gedimino Anužio ir „darbietės“ Audronės Pitrėnienės.

Balsuoja Savivaldybės pastate

Rinkimai antrajame ture šalyje vyksta 67 vienmandatėse apygardose, kuriose dėl Seimo nario mandato varžosi 134 kandidatai.
Trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 8 iki 20 valandos vyksta balsavimas iš anksto.
Balsuoti iš anksto gali rinkėjai, kurie rinkimų dieną negalės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę.
Balsuoti paštu gali rinkėjai, kurie yra gydymo, socialinės rūpybos ar globos įstaigose, atliekantys karinę tarnybą, taip pat esantys laisvės atėmimo įstaigose. Balsuoti paštu galima specialiai balsavimui sudarytuose paštuose trečiadienį, ketvirtadienį ar penktadienį.

Bus balsuojama namuose

Taip pat penktadienį ir šeštadienį vyks balsavimas namuose. Namuose balsuoti galės neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sulaukę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę. Norint balsuoti namuose reikalinga išankstinė registracija.
Mažeikių apygardos rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojo Romualdo Milevičiaus duomenimis, per pirmąjį rinkimų turą namuose balsavo šiek tiek per 500 apygardos rinkėjų, iš anksto – arti pusės tūkstančio.

Svarbiausia – asmens dokumentas

Balsuojant ne rinkimų dieną ne savo apygardoje yra būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir rinkėjo kortelę.
„Jeigu žmogus negavo rinkėjo kortelės, tai ne kliūtis dalyvauti rinkimuose. Ją galima išsispausdinti iš interneto, tačiau jeigu tokios galimybės nėra, tai padarys rinkimų apygardos ar apylinkės komisijos nariai“, – akcentavo apygardos komisijos pirmininko pavaduotojas R. Milevičius.
Pašnekovas priminė, kad antrasis Seimo rinkimų turas vyks sekmadienį nuo 7 iki 20 val.

5 Atsakymai į “Prasideda antrasis rinkimų į Seimą turas”

 1. to Zeniui parašė:

  pasakyčiau priešingai, balsuojant už Nagienę būtų negerbiamas dirbantis žmogus. Lakstydama darbo laiku per įstaigas su savo agitacija tikrai savo reitingų nepakelia…

 2. ech parašė:

  Na kiesai po tokiu cirku belieka uzsipirkti bambaliu ir sukisus i varduvos gruzavyko kuzava Mazeikiu bomzus, riedeti link apylinkiu. Gal tai ir isgelbetu.

 3. Rimui parašė:

  O tai balsuosi uz draugele, kuri sedi valstybinej istaigoj ir tvarkosi kaip nuosavoj???? Ka nori ir kaip tik nori, ta priima i darba, ka nori – ta atleidzia. Jau Mazeikiuose sklando legendos apie konkursus i darbo vieta Sodroje :)

 4. Zenius parašė:

  Balsuojant už Bartkevičių tai reikštu negerbti paprasto dirbančio žmogaus. Kurį eilinį kartą stumią verslo atsovai į seimą, kad turėtu savo žmogų seime ir tai pat turėtu galimybę tvarkyti šitaip savo verslo reikalus

 5. Rimas parašė:

  uz draugeli, kuris per savivaldybe tvarko savo firmeles reikalus, tikrai nebalsuosiu. Per daug jau ten tokiu Seime, uztenka viena karta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video