Prasidėjo valstybinių brandos egzaminų sesija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį šalyje prasidėjo valstybinių brandos egzaminų sesija. Mokyklas baigiantys jaunuoliai gebėjimą kalbėti anglų, rusų, vokiečių kalbomis demonstruos visą šią savaitę.

Anglų kalbos kalbėjimo dalies užduotis atliekantys mokiniai turės per 15 minučių pasiruošti kalbėti iš anksto jiems nežinomomis temomis. Antroji užduoties dalis – pokalbis su kitu bendraamžiu. Pagal šios egzamino dalies vykdymo instrukcijas, mokinių kalbėjimo užduotys yra įrašomos.
Šiandien prasidėjusi pagrindinė valstybinių brandos egzaminų sesija tęsis beveik du mėnesius. Ji baigsis birželio 20 dieną, kuomet abiturientai laikys geografijos egzaminą.
Norintieji pretenduoti į studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose privalo išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos ir matematikos brandos egzaminus.
Šįmet, stojant į kolegijas ir universitetus, bus atsižvelgta ne tik į egzaminų rezultatus, bet ir į metinių pažymių vidurkį.

Apie Mažeikių rajono abiturientų pasirinktus baigiamuosius egzaminus plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Prasidėjo valstybinių brandos egzaminų sesija”

  1. Mokytojai parašė:

    Kodėl vargšai? Įdomus mokytojos požiūris. O gal jūs visai ne mokytoja, tik taip pasivadinote? Baigiamieji egzaminai buvo, yra ir bus visais laikais. Visi juos laikėme, ir nieko, gyvename, mokslus baigėme. O kaip kitaip žinias įvertinti? Įdomus Jūsų požiūris.

  2. Mokytoja parašė:

    Vargšai jie. Ir kaip dabar gyventi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*