Prezidentė: „PKN Orlen“ atsakomybės pirmiausiai turėtų imtis pati

Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės teigimu, Lietuva pasiūlė nemažas nuolaidas Mažeikių naftos perdirbimo įmonę valdančiai bendrovei „PKN Orlen“, ir ji pati turėtų imtis atsakomybės.
„Manyčiau, kaip privačiai įmonei, pervežimo tarifų nuolaidos, kurias pasiūlė mūsų geležinkeliai, yra tikrai ženklios, bet tiesioginių dotacijų Lietuvos Vyriausybė, be abejo, negali teikti, tai yra privati užsienio įmonė, taigi pirmiausiai atsakomybės ji turėtų imtis pati“, – ketvirtadienį sakė Prezidentė.
Šalies vadovė tikisi, jog įmonė ir toliau dirbs, ir jos veikla nebus stabdoma.
„Tikiuosi, kad tokios situacijos nesulauksime (uždarymo – ELTA). Žinome sunkumus šios įmonės, bet tokie sunkumai visų naftos perdirbimo įmonių visur yra labai panašūs visoje Europoje. Per paskutinius penkerius metus net 11 tokių įmonių užsidarė būtent todėl, kad jos tampa nerentabilios, ir dėl naftos kainų šuolio. Taigi, kadangi žinome, kad ši įmonė, kaip ir pati Lietuva, neturi naftos resursų, taigi šios įmonės situacija nėra lengva, bet mes visgi tikimės, kad privati Lenkijos įmonė suras galimybių tęsti darbą“, – kalbėjo D. Grybauskaitė.
Anot Prezidentės, Vyriausybė įmonei yra pasirengusi padėti tiek, kiek Lietuva turės galimybių.

3 Atsakymai į “Prezidentė: „PKN Orlen“ atsakomybės pirmiausiai turėtų imtis pati”

  1. Nesupratau parašė:

    Tai kazachai jau Lt prezidentai ar lepse kuri uz tai gauna alga?

  2. ateis parašė:

    kazachai ir viskas susitvarkys

  3. Jonis parašė:

    Tai kad tai……..svarbiausia kaip amerikaskoms i sikna ilyst ir rupintis hoholais o kad zlugus MN bus dar vienas Didziasalis tai kas ? Viespatie uz ka tu baudi Lietuva su tokiais taip vadinamais vadovais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*