Prezidentės paskutiniame pranešime pasigesta savikritikos

Nuotrauka iš lrp.lt tinklalapio

Šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime konstatavo, kad mūsų valstybės brandą rodo tarptautinis Lietuvos pripažinimas, jog mūsų balsas turi svorį Europos Sąjungoje ir NATO. Tačiau kalbėdama apie vidaus politiką, šalies vadovė įžvelgė dar nemažai problemų, nesusilaikė nuo kritikos valdantiesiems.
„Politinis kurtumas, nepagarba žmonių teisėms, demokratijos principų ir teisės viršenybės nepaisymas, iš galios pozicijų primetami sprendimai, noras kontroliuoti žiniasklaidą, teisėsaugą ir visas nepriklausomas institucijas, Konstitucijos nepaisymas, karinga arogancija veda į šalies destrukciją“, – iš tribūnos skriejo kritikos strėlės.
Tačiau ir paskutiniame prezidentės pranešime nebuvo savikritikos ar jos komandos kritikos.
„Man buvo iššūkis ir didžiulė garbė tarnauti Lietuvos valstybei ir jos žmonėms. Būtent Jūsų pasitikėjimas stiprino mane visus dešimt metų. Tikėdama Lietuva ir Jumis ieškojau valstybei būtinų sprendimų taip, kaip gebėjau“, – Prezidentė dėkojo visiems, tapusiems bendražygiais ir bendraminčiais.
Pranešimo Seimo posėdžio salėje klausėsi ir mažeikiškių rinkti parlamentarai Valius Ąžuolas ir Kęstutis Bartkevičius.
„Manau, kad istorija sudėlios prezidentės Dalios Grybauskaitės dešimtmetį trukusio vadovavimo Lietuvai taškus ir kablelius, pateiks tikrąjį vaizdą“, – „Santarvei“ teigė K. Bartkevičius.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*