- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Prispyrė reikalas? Susimokėk!

Prekybos centre „Eifelis“ įvesta naujove, kad už naudojimąsi jame esančiais tualetais tenka susimokėti, labiausiai nepatenkinti čia dirbančių mažųjų parduotuvių pardavėjai. Autoriaus nuotrauka

Mažeikių prekybos centre „Eifelis“ – konfliktas. Centre įsikūrę prekeiviai piktinasi įvesta nauja tvarka: kaskart, norėdami pasinaudoti tualetu, susimokėti už tai turi ne tik prekybos centro klientai, lankytojai, bet ir mažųjų parduotuvėlių pardavėjai.
Jų ši naujovė, taikoma nors ir su išlygomis, netenkina.

Nepatenkinti naujove

„Santarvė“ sulaukė kelių pasipiktinusių prekeivių nusiskundimų. Jau kurį laiką minėtame prekybos centre naudojimasis tualetu yra apmokestintas ir ši naujovė sukėlė nemažai nepatogumų. Ir jeigu apmokestinimą, taikomą klientams, dar galima būtų suprasti, tai faktas, kad už kiekvieną užėjimą į tualetą turi susimokėti ir patalpas šiame prekybos centre besinuomojančių įmonių darbuotojai, pastarųjų netenkina.
Problemas, su kuriomis jie susiduria, prekybininkai vadina absurdiškomis, tačiau bando spręsti. Tik prisistatyti nenori, motyvuodami tuo, jog kad ir kaip pakryptų situacija, vis tiek toliau teks dirbti šiame prekybos centre veikiančiose parduotuvėse ir vienaip ar kitaip bendrauti su prekybos centro vadovais.

Visiems vienas tualetas

Apie tai, kad prekybos centre esantys tualetai bus apmokestinti, prekybininkams per daug niekas  neaiškino. Prie vyrų ir moterų tualetų įrengus pinigus surenkančius automatus, paaiškėjo, kad  kiekvienas apsilankymas „šioje įstaigoje“ kainuos po 20 euro centų. Turint omenyje, kad skyriai dirba iki 19 valandos ir per darbo dieną į tualetą užeinama ne po vieną kartą, susidarytų nemenka suma ir, kaip sakė pačios pardavėjos: „Pagal mūsų atlyginimus tai yra daug.“

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.