Pro langą išmestais šunims pasirūpino gyvūnų globėjai savanoriai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę pro daugiabučio namo trečio aukšto langą buvo išmesti du šunys. Nors tai padariusiam asmeniui dėl žiauraus elgesio su gyvūnais pradėtas ikiteisminis tyrimas, gelbėti nuskriaustus gyvūnus susiruošusi Mažeikių gyvūnų globos draugijos savanorė vieną jų rado tame pačiame bute, kuriame ir įvyko incidentas.

Jauno šunelio traumos didžiulės

„Santarvė“ jau rašė, kad praėjusią savaitę pro langą buvo išmestos dvi mišrūnės kalytės.
Viena jų – kiek didesnė, gyvūnų globėjų spėjimu, maždaug 4 metų. Ji įvykio metu nukentėjo mažiau – veterinarai jai diagnozavo nežymius kūno sumušimus. Šunelis globojamas Mažeikių gyvūnų globos draugijoje.
Kitai kalytei – maždaug 6–7 mėnesiai. Pro langą išmestas gyvūnas patyrė stuburo traumą, jai pasislinko dubuo, lūžo kryžkaulis.
Gyvūnų globėjai dėl šuns būklės konsultavosi su Mažeikių, Klaipėdos veterinarais. Prieita prie išvados, kad gyvūną reikia vežti į Vilnių. Ten veikiančios Jakovo klinikos veterinarai savaitgalį kalytei atliko operaciją. Jei ji nebūtų atlikta, jaunas šunelis visada jaustų skausmą, nevalingai tuštintųsi.

Prašoma finansinės pagalbos

Vis dėlto išlaidos, skirtos smarkiai sužeistos kalytės veterinarinei priežiūrai, yra per didelės ir Mažeikių gyvūnų globos draugijai. Juolab kad nuo šių metų dėl mokesčių reformos nuo 2 proc. iki 1,2 proc. mažėja ir gyventojų pajamų mokesčio dalis, kurią žmonės gali skirti Mažeikių gyvūnų globos draugijai. Todėl gyvūnų gelbėtojai prašo geros valios mažeikiškių finansinės pagalbos.
„Jūsų visų prašome pagalbos tam mažam šuniukui, kuris vieną dieną lakstė, žaidė ir nė nenujautė, kad vakare bus išsviestas pro langą kaip nereikalinga šiukšlė. Prašome prisidėti visų, kas galite, suteikime kalytei viltį ir naują gyvenimą“, – paaukoti pinigų gyvūnui gelbėti prašo gyvūnų globos draugijos narės.
Pervesti pinigų galima banko pavedimu, nurodant gavėją – Mažeikių gyvūnų globos draugiją. Sąskaitos numeris LT417300010124535678, gavėjo kodas 302551425. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti, kad paramą skiriate kalytei su stuburo trauma.
Daugelyje miesto parduotuvių, veterinarijos vaistinių, kavinukių galima rasti aukų dėžutes ir į jas įmesti pinigėlių, kurie nukeliaus sužeistam šuneliui gydyti.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Pro langą išmestais šunims pasirūpino gyvūnų globėjai savanoriai”

 1. Gers parašė:

  Žmogų nužudo.. ir tai nieko Lietuvoje nebūna,pvz.kaip Jurbarko snargliui,o čia..tik šunvote

 2. Bet parašė:

  Žmogų nužudo ..ir tai nieko..isteisina pvz.kaip Jurbarko snargli,o čia šunvote

 3. Pasibaisėjusi parašė:

  O ką parazitas zudikas, išmetęs vargšus šuniukus? Negi jis atleidžiamas nuo atsakomybės pilnai padengti išlaidas ir plius sumokėti solidžią baudą už kankinimą? Kada bus sutvarkyti įstatymai, kad zudikai gautų adekvačias bausmes.

 4. Er parašė:

  Šunys ir pašalpiniai Lietuvoje svarbiausi kuo toliau tuo labiau daros

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*