Pusė apskrities biudžeto – iš Mažeikių

Sigita Žudienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ne pirmi metai Savivaldybės taryba patvirtina deficitinį biudžetą. Paėjusiais metais jis buvo suplanuotas be dviejų ir puse mėnesio atlyginimų ir trijų mėnesių įmokų „Sodrai“. Nors biudžetininkams ir teko gerokai susiveržti diržus, tačiau atlyginimų mokėjimas nebuvo sutrikęs – eilinį kartą išgelbėjo viršplaninės lėšos.
Apžvelgti, kaip praėjusiais metais mažeikiškiams sekėsi rinkti mokesčius į rajono biudžetą, koks jų indėlis į apskrities biudžetą, „Santarvė“ paprašė Telšių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) viršininkės Sigitos Žudienės.
AVMI vadovė patvirtino, kad Mažeikiuose mokesčiai renkami viršijant numatytą planą – pernai mokesčių ir pajamų surinkta 111 proc. – dešimtadaliu daugiau nei planuota.
Mažeikiškiai ir toliau išlieka lyderiai formuojant apskrities biudžetą – Telšių AVMI į visų keturių savivaldybių biudžetus turėjo surinkti įvairių mokesčių, pajamų ir rinkliavų 113,7 mln. Lt, tarp jų į Mažeikių rajono savivaldybės biudžetą 57,7 mln. Lt, kas sudarė 50,7 proc.

Interviu su Sigita Žudiene skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

4 Atsakymai į “Pusė apskrities biudžeto – iš Mažeikių”

 1. Pedagogė parašė:

  “Nors biudžetininkams ir teko gerokai susiveržti diržus, tačiau atlyginimų mokėjimas nebuvo sutrikęs – eilinį kartą išgelbėjo viršplaninės lėšos”- NEGI? TIK KAŽKODĖL NEMOKAMŲ REIKĖJO EIT NE DIENĄ IR NE DVI…IR PAVADAVIMŲ NELIKO , DIRŽAI BUVO SUVERŽTI TAIP, KAD VARGU AR DAUGIAU GALIMA….

 2. tuj parašė:

  bus zopa. orlen jos vardas

 3. Vincas parašė:

  Siūlau atpiginti arielką ir alų (7,5 proc.)

 4. pasiulymas parašė:

  Tai jei yra “virsplanis” palopykit kiemuose duobes.Jau pavasaris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*