Rajono moksleivius vėl sukvietė Rugsėjo 1-oji

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Antradienį nuskambėjęs Rugsėjo 1-osios skambutis naujiems mokslo metams mokinius mūsų rajone sukvietė į penkias gimnazijas, septyniolika pagrindinių mokyklų, vieną progimnaziją, tris miesto pradines mokyklas, vieną darželį-mokyklą bei dvi mokyklas-daugiafunkcius centrus. Visas šias įstaigas, preliminariais duomenimis, lankys apie 6 950 mokinių – tai maždaug trimis šimtais mažiau nei praėjusiais mokslo metais.

Mokslo metų pradžios proga Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, o paskui mokiniai rinkosi į savo ugdymo įstaigas – čia vyko Mokslo ir žinių dienai skirti minėjimai.
Švietimo skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus teigimu, tikslus mokinių skaičius paaiškės šiek tiek vėliau, kai jis nusistovės galutinai ir Švietimo skyrius iš ugdymo įstaigų gaus tikslius duomenis.
Rugsėjo 1-ąją vėl visu pajėgumu pradės dirbti keturiolika ikimokyklinių įstaigų: dešimt jų veikia mieste, čia taip pat yra vienas privatus darželis, trys darželiai – kaime. Į juos atėjo apie du tūkstančiai vaikų.
„Galime tik pasigirti, kad mūsų rajone, palyginus su kitais šalies rajonais, pasisekė išlaikyti septynias neformalaus ugdymo įstaigas, kurios pasiruošusios priimti apie tris tūkstančius norinčių tobulėti vaikų“, – džiaugėsi A. Stonkus.
Taip pat rajone veikia dvi švietimo pagalbos įmonės – Pedagoginė psichologinė tarnyba bei Švietimo centras.
Iš viso šiais mokslo metais rajone dirbs 1150 pedagoginių darbuotojų.

Plačiau apie Rugsėjo 1-ąją, padėtį rajone ir naujoves šiais mokslo metais skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

Fotografijas apie Rugsėjo 1-osios šventę jūsų mokyklose kviečiame siųsti el. pašto adresu: dizainas@santarve.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*