Regione Mažeikių rajone ir žuvusiųjų, ir sužeistų avarijose daugiausia

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyrius informavo, jog komisariato aptarnaujamoje keturių rajonų teritorijoje pagal įskaitines avarijas pirmauja Mažeikių rajonas – ir žuvusiųjų, ir sužeistųjų pernai buvo daugiausia.

Pareigūnai informavo, jog praėjusiais metais jų aptarnaujamoje teritorijoje žuvo šeši eismo dalyviai: trys Mažeikių rajone, Kelmės rajone – du, Telšių – vienas, Akmenės rajone tokių nelaimių išvengta. Tiek pat žmonių šiuose rajonuose žuvo ir 2018 metais (Mažeikių rajone tais metais žuvo vienas žmogus).
Mūsų rajonas „pirmauja“ ir pagal sužeistųjų eismo įvykiuose skaičių – pernai sužeisti 56 žmonės (2018 m. – 44), Telšių rajono keliuose sužeista dviem eismo dalyviais mažiau, Kelmės rajone avarijose nukentėjo 42 žmonės, Akmenės rajone – 16 sužeistųjų.
Lyginant su 2018 metais, regione sužeistųjų avarijose padaugėjo – nuo 139 iki 168 pernai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Regione Mažeikių rajone ir žuvusiųjų, ir sužeistų avarijose daugiausia”

 1. Sandra parašė:

  Nejuokinkit, gyventojų skaičių žiūrėkite. O dėl prastai pastatytų automobilių – tam yra 112. Atvažiuoja tikrai…

 2. B. parašė:

  Norint įvažiuoti į Ventos gatvės 85 arba 87 namus, reikia važiuoti šaligatviais. 81 ir 83 namų gyventojai savo automobilius pastato taip, kad toliau pravažiuoti neįmanoma. Važiuoja greitosios pagalbos automobilis šaligatviu, policijos mašina – ir ta šaligatviu. Prieš savaitę nustebau pamatęs šaligatviu važiuojančią savivaldybės “Škodą”. Ir niekam niekas neužkliūna, niekas nebaudžiamas. O juk šaligatviais vaikšto pėstieji, į mokyklą eina mūsų vaikai ir anūkai. Paskui stebimės, kad daug nukentėjusių.

 3. lolas parašė:

  Tai pagal gyventojų skaičių gal išveskit procentus? Sulygino jie kaimus su miestu ir paskaičiavo, kad daugiausia žūstančiųjų ir sužeistųjų. Tikrai labai objektyvūs duomenys. Gal normaliai suskaičiuojame? Mažeikių rajone yra ~52000 gyventojų, iš jų sužalota 56, vadinasi buvo sužalota 0,107% Mažeikių rajono gyventojų. Telšių rajone yra ~42000 gyventojų, iš kurių buvo sužalota 54, vadinasi buvo sužalota 0,128% Telšių rajono gyventojų. Kelmės rajone gyvena ~27000 gyventojų, iš kurių buvo sužalota 42, vadinasi buvo sužalota 0,156% Kelmės rajono gyventojų. Tai čia jūs mus skaitytojus debilais laikote? Akivaizdu, kad Mažeikiuose padėtis pati geriausia, kadangi procentaliai per metus buvo sužalota mažiausiai rajono gyventojų. O gal kažkam labai patogu rodyti iškreiptą statistiką ir tai yra daroma su kažkokiu tikslu?

  1. Marytė parašė:

   Taip kiek Mažeikiuos kie tam Telšiuos gyventoju ..jie vis lyginas prie Mažeikių,,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*