Renovuotas muziejus tarnaus lankytojams ir darbuotojams

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Po dviejų metų pertraukos duris atvėrė modernizuotas Mažeikių muziejus.
Po iškilmingos atidarymo ceremonijos muziejaus lankytojams pristatyta tarptautinė fotografijos paroda „Gyvos žemės mintys“, lankytojams siūlomos dar kelios naujos ekspozicijos.

Veikia keletas ekspozicijų

Tiek mažeikiškių ir svečių, susirinkusių į atnaujinto muziejaus atidarymą, jo darbuotojai seniai nebuvo matę. Atidarymo iškilmes trumpa poetine įžanga pradėjo savivaldybės Kultūros centro Juozo Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro aktoriai mėgėjai – jie ir pakvietė atėjusiuosius į pagrindinę muziejaus salę. Čia muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris vieną po kito kvietė pasisakyti gausų svečių būrį.
Po oficialių atidarymo iškilmių įvyko tarptautinės fotografijos parodos-konkurso „Gyvos žemės mintys“ darbų pristatymas.
Šiuo metu muziejuje taip pat galima apžiūrėti Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto studentų ir dėstytojų restauruotų baldų iš Mažeikių muziejaus fondų ekspoziciją, audinių iš Mažeikių muziejaus tekstilės rinkinių parodą bei trijų Mažeikiuose gyvenusių ir kūrusių fotografų – Jono Motuzo, Kosto Bužoko ir Vasilijaus Tomanovo – nuotraukas.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*