Rokiruotė taryboje – dėl interpeliacijos direktorei?

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės taryboje gimė nauja dauguma – joje nebeliko „valstiečių“, o „tvarkiečių“ ir konservatorių partneriais tapo socialdemokratai.
Nesuklydo politikos vingrybes stebintys mažeikiškiai ir pats meras, spėdami, kad naujoji koalicija suformuota siekiant vieno tikslo – pareikšti nepasitikėjimą ir atstatydinti Savivaldybės administracijos direktorę Laimą Nagienę.

Merui Vidmantui Macevičiui jau įteiktas trijų partijų, tai yra naujosios valdančiosios daugumos tarybos narių, pasirašytas prašymas sušaukti neeilinį tarybos posėdį šiam klausimui spręsti. Prašymo nepasirašė tik konservatoriai Paulius Auryla ir Genoveita Gricienė.
Iš koalicijos išmesti „valstiečiai“ neabejoja: partnerius supykdė tai, kad jų partija rinkimuose į Seimą iškėlė L. Nagienę ir ji tapo rimta konkurente kitiems kandidatams – Kęstučiui Bartkevičiui ir Linai Rimkienei.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

42 Atsakymai į “Rokiruotė taryboje – dėl interpeliacijos direktorei?”

 1. Anonimas parašė:

  Už Bugenių ,,dvaro” remontą už 150 tūkstančių eurų kažkas dabar turėtu stipriai atgailauti cypėje.Gal tada pakiltu mažeikiečių pasitikėjimas ,,valdininkėliais”.O kiek tokių pasipinigavimų prasukta?

 2. Zinantis to Brolis parašė:

  Mazeikiai baznytkaimis ir kur bedursi, visur gimines, artimieji. Tai gal paziurekim, kiek bebru gimines savivaldybes pastate, savivaldybei priklausanciose imonese. Kai erke isisiurbia, ji stengiasi kuo daugiau kraujo pripumpti. Tas pats ir apie dvasios ubagus, patekusius prie valstybinio lovio ir partine priklausomybe cia ne prie ko….

 3. Brolis parašė:

  Zinanciam , jusu minetam Budinke tuo metu dirbo Nagienes sesers sugyventinis ,

 4. Zinantis to Brolis parašė:

  Vienas pavyzdys is praejusios kadencijos savivaldos aparato darbo – Bugeniu bendruomenes pastato rekonstrukcija. Standartinis kaimo tvartelis, 9 ant 6 metru. Pastoge apkale gipskartoniu, nudaze, stoga seno siferio pakeite nauju ir visas tas malonumas “tik” 150 000 euru mokesciu moketoju pinigu. Aisku darbus atliko kazkodel socdemu labai mylimas Budinkas. Vietiniai statybininkai zvenge, jog uz 50 000 europiniu visa tai padare, nerealiam pliuse sedetu… Va tokiu “smulkiu” darbeliu, su jokiais ekonomikos komitetais derinti nereikia, tad kad Nagiene visas varkes zinojo – mitas. O kiek tokiu smulkmenu per visa rajona, uuuiiiiiiii. Visokie kryziuociai jau ant tiek buvo isnagleje, jog sukdami reikalus, net nebesisaugojo. Ne veltui STT isisuko. Tik visokie raudonslipsiai gudresni, galimai atkatu dali eme, bet nepagautas – nevagis….Sypsosi snukuciai riebaluoti, o rinkejai katuciu tik ploja…

 5. Brolis parašė:

  Žinančiam , o kaži kiek metų prieš tai ponia Nagienė buvo ekonomikos komiteto pirmininkė ir visi projektai praeidavo tik su jos palaiminimu

 6. mzk parašė:

  mazeikiuose valdzios isvis nera yra tik kloiku saika

 7. Zinantis parašė:

  Sakot Nagiene arogantiska? Labai gerai, nes tikri vagys, dazniausiai buna be arogancijos, savi tuokie, nuosirdus. Pala, pala, praejusios kadencijos miesto galvos gi i panasius remelius galimai tilptu. Pala, gi viena be arogancijos STT sulaike? Bet gi tie buvo savi, visas savivaldybes pastatas plikoma kava kvepedavo, linksma, gera buvo, darba tik imituot reikejo. Bet atejo blogoji Nagiene, kavos pertraukeliu, kas 20 min. teko atsisakyt, tai juk pasibaisetina, tai nezmoniska. Bloga Nagiene, bloga…

  1. Anonimas parašė:

   Juokdarys

 8. Anonimas parašė:

  Niekas atrodo nesikeičia,šlipsų spalva tuo labiau.Tuo viskas ir pasakyta.

 9. pilietis parašė:

  Komunizmas baigėsi, tačiau kai kurių žmonių sąmonėje ne. Arba buvusių komunistų nebūna? Minima persona kažkada buvo pastebėta Giedraičio ir kaip labai perspektyvi pakviesta komjaunimui vadovauti, tačiau kaip jam atsilygino, kai jis paprašė atiduoti skolą pagelbėjant rinkimuose į Seimą? Trijų pirštų kombinacija ir tiek. Iš skęstančios Naujosios sąjungos pas socdemus perbėgo manytina irgi ne už ačiū, o už vadovo vietą patikrinimuose minimam jos artimam asmeniui. Socdemai iškėlę ją net Seimo rinkimuose, ir pralaimėjo, dėl ko? Dėl jos. Tada atsikratė skaudžia kaina. O ji pasirodo tiko ir įtiko tvarkiečiams. Tie išbandė, pasirodo netinkama ,,naudojimui”, irgi atsikrato. Bandys ,,kaštavoti” valstiečiai. Kiek žinoma, ir tikras vyras bandė, atrodo ir tam ne kas gavosi. Ruoškitės, kas sekantis susigundys, nes valstiečiai per ją jau paskendo, gali būti nebereikalingas balastas. Bet ką ji begali pasiūlyti? Nebent kam reikia kitų žmonių žeminimo, arogancijos, nekultūros, autoritarizmo, baimės ir nepasitikėjimo atmosferos, savęs sureikšminimo, komunistinio iš preities supratimo apie valdymą. Faktai rodo, kad tie kurie su ja susideda, savotiški mazochistai – laukia neišvengiamo savo galo. Nebent ji turi tai, ko mes dar nežinome? Parašykite.

 10. siaip parašė:

  Nagienės arogancija: viską žino viską moką, tik pagal ją viskas, specialistams – neaiškinkit, AŠ VISKĄ ŽINAU. Kas nepranešinėja jai ir netarnauja – nemalonė, Sodriniams subinlaižiams – priedai, algų kėlimai.

  1. savi parašė:

   kas pasidomės, kad dabar algas kelia sodrinėms?

 11. Reitingai parašė:

  Delfi: “Vietoje likviduojamos „Tvarkos ir teisingumo“ partijos įkurta „Laisvė ir teisingumas“ sulauktų 3,7 proc. apklaustųjų paramos. Už „Tvarką ir teisingumą“ birželį būtų balsavę 3,1 proc. respondentų”.
  Dabar aišku, kodėl “galimai” Bartkevičius & Co (trijulė nuotraukoje) organizavo puolimą ant Nagienės.

 12. parašė:

  Liuksui, esi greičiausiai iš pušies nukritęs ar priklausai jos klanui.

 13. jo parašė:

  intrigos,intrigeles,bet ne rimti darbai..Kas del arogancijos,tai tikra tiesa…

 14. Liuksas parašė:

  Nagienė atėjo, pradėjo gręsti per tiek daug metų įsisenėjusį purvą, ir visi kaip sliekai pradejo lysti lauk. Ji užsuko visus pinigų plovimo čiaupus, pradėjo daryti auditus, tai dabar visi dreba, bijo.
  Ar Jurkus dar per mažai sau prasiplovė? Net šneketi nemoka, kaip karštas bulves burnoj laikydamas kažką bando išsteneti! O jau apie blondinę Rimkienę visi žino, kam tik artimiau yra tekę su ja bendrauti. Siaubas!!! Visa keiksmažodžių vaivorykštė ir pastovus savo imidžo kūrimas facebooke, pilant šiukšles ir melą ant kitų. Nieko daugiau neveikia mūsų ‘garsioji’ teisininkė; vos vidurinę užbaigė. Bernotienė, dar viena chameleonė, is fizrukės tapusi politike, issigando.
  Nagienė per metus miestui daugiau davė nei Kryžius per savo kelias kadencijas, dabar ‘bendraujantis’ su STT už juodą pinigų plovimą. Tik už Nagienę! Ir jokių partijų ji nekeitinėjo, socdemai ją išmetė, mat per daug sąžininga buvo, ji neleido ‘pardavineti’ miesto ‘projektų’, kad pastoviai procentukai jiems į kišenes kristų.

  1. nu parašė:

   kaži kiek kalnėnų direltorei nubirėjo ir jos žentui…

  2. to LIUKSAS parašė:

   Prajuokinot. Gal dirbote sodroje? Bijote, kad grįš?
   Kiek sodros darbuotojų parsivedė į savivaldybę ir jiems moka daugiau nei dirbusiems?
   O lėšų švaistymas prisidengus COVIDU.
   Esmė ne dukros parsivežimas savivaldybės lėšomis, bet klausimas: kokiu būdu autobusas kirto sieną (kokios pažintys ar kokie veiksmai buvo panaudoti savanaudiškais tikslais), kai sienos jau buvo UŽDARYTOS.
   dar klausimas – kada jinai dirba, nes savivaldybės administracijos direktoriaus darbas yra ne su gėlėmis po miestą lakstyti, o projektus rašyti, būti darbo vietoje ir vadovauti tinkamam savivaldybės darbui.

   1. Liuksas parašė:

    Tikriausiai Rimkienes ‘klubui’ priklausai, kuriame melas pirmoji vertybe! Linkiu sekmes!

  3. Jolanta parašė:

   Nagiene prisimenu nuo 1985 kai komjaunimui vadovavo. Saunuole! Tiesiog savo darbo profesionale! Palaikau ja.

   1. maz parašė:

    todėl dabar iš bažnyčių nebeišeina

 15. DAIVA parašė:

  Na ir kuris iš jų yra žmogiškiausias, sąžiningiausias, doriausias? Kaip matyti, valdančiojoje daugumoje dirbs politiniai priešai – konservatoriai su socialdemokratais.
  ,, Mes galim” su ,,Mes nieko negalime”. ,,Permainų garantas” politikuos su ūsuotais bebrais ir praeitimi. Politiniai priešai priiminės sprendimus ir gyventojams kurs ,,Gerovės Lietuvą”.
  ,,Valdžia nepagadina žmonių, tačiau kvailiai, gavę valdžios, pagadina valdžią” ( Džordžas Bernardas Šo)

 16. Jonkelis parašė:

  Aš balsuosiu už Nagienės draugelį Sungaila.Tegu važiuoja jis į Vilnių,nes ten daugiau plytelių ir ančių.Turės darbo visai kadencijai

 17. Jonkelis parašė:

  Aš balsuosiu už Nagienės draugelį Sungailą,nes Vilniuje yra daugiau plytelių ir Neryje ančių.Turės darbelio visiems keturiems metams kol viską užfiksuos.

 18. fuj parašė:

  Gražias pasakas čia kuriat Santarve. Ne veltui visais laikais buvot bebrų laikraštis.

 19. parašė:

  Blogiausia, kad nėra asmenybių, tikrąją to žodžio prasme !

 20. Anonimas parašė:

  ir vėl Mažeikių miesto ir gyventojų interesai -antrame plane. Kur investicijos, kapitalo pritraukimas?Tiek kalbėta iš skirtingų partijų,o Rimkienė net skaičiais prieš savivaldos rinkimais įvardijo.Kol ji neišpildys savo pažadų niekada neatiduosiu rinkėjo balso už ją. Bet turi apsistačiusi moteriškaitėmis (bent rinkimų nuotraukose), gi sava chebra ir prabalsuos. Pažadės vienai išsvajotą Mažeikių kultūros centro postą ,kitai kitą postą. Juk Mažeikių kaimeliui užtenka 5000 balsų seimo rinkimuose laimėti…Šiaip ,žiūrint į mūsų kandidatus LR Seimo rinkimuose graudu darosi. Tik pasitaikys proga,dingsiu iš Mažeikių. Te Laisvės gatvės alėjos klesti.

 21. Kažin parašė:

  Pritariu mazeikiskei – aš irgi prieš savanaudiškumą, tarnybinės padėties naudojimą savo naudai, prieš nesiskaitymą su kitų nuomone save iškeliant aukščiau. Kaži ar visi į savivaldybę parėję sodriniai priemokas tebegauna, ar dabar algas tik jiems pakėlė?

 22. 8V2v parašė:

  Man tai idomu ka apie “valstiete” Nagiene masto eiliniai valstieciai. Gramas ir Salatka aisku – nusipirko ramybe ramiai savivaldybej snausti ir nebijoti , kad Nagiene apsauks. O va kaip kiti valstieciai? Buvo koks susirinkimas, pasitarimas? Ar uzteko Gramui su savim pasitarti ir dekreta nuleisti? Negi Milda prastesne kandidate butu buvusi? Komanda legionierius perka naudos tikedamasi, o cia panasu kad valstieciu partija uzgrobta ir pati Nagiene visa komanda-partija perka. Tik kazin is ko perka ir ar ne per brangiai uz savo ramybe valstieciai moka?

 23. Mažeikietė parašė:

  Nerašykit kad mažeikiečiai už jus. Aš prieš savanaudiškumą, tarnybinės padėties naudojimą savo naudai, prieš nesiskaitymą su kitų nuomone save iškeliant aukščiau.
  Aš tikrai nebalsuosiu už šitą žmogų.

 24. Mažeikietis parašė:

  Matote ,gerbiamieji ,pilate visas pamazgas ant administracijos direktorės Laimos Nagienės , šmeižiate kaip sugebėdami ir kartu ją labai vertinate. Jeigu Rimkiene ir Bartkevičius tokie geri tai kodėl bijote konkurencijos. Gerbiama Laimute, stiprybės . Mažeikiečiai už jus.

  1. Eglė parašė:

   Tik kvailiai ir įžiūri visokias grėsmes. Moteris ėmėsi darbo iš peties, tai ir kažkam ima,,, niežėti” išmesti žmogų…. Pavydas drasko bambas. Kiek nuveikti galėtų valdžia,kad neėstų viena kito,o darbus dirbtų

  2. Mažeikietė parašė:

   Nerašykit kad mažeikiečiai už jus. Aš prieš savanaudiškumą, tarnybinės padėties naudojimą savo naudai, prieš nesiskaitymą su kitų nuomone save iškeliant aukščiau.
   Aš tikrai nebalsuosiu už šitą žmogų.

 25. Aldona parašė:

  Jeigu p. Nagienė eis į seimą, balsuosiu už ją. Tai labai nuoširdus, darbštus žmogus, be to ir tiems Mažeikių išverstaskūriams bus ne pyragai.

 26. Nesupratau parašė:

  O tai Nagienė nėra merė? O kas tada yra meras?

  1. Juozas parašė:

   Jeigu nieko nesupranti, tai ir nerašinėk- Nagienė yra administracijos direktorė, O meras yra Macevičius

 27. To Pasirodo parašė:

  Pabandykit suskaičiuoti, kiek nagienė partijų praėjo. Pirmiausia nagienė buvo Mažeikių komjaunimo sekretorė, tad galimai buvo komunistų partijos narė. Į tarybą buvo išrinkta su Bugnevičiumi ir atstovavo Naujajai sąjungai. Netrukus jį išdavė ir perbėgo pas socdemus, iš socdemų pas Bartkevičių, ir jam parodžiusi vidurinį pirštą movė pas valstiečius. Vansi, plačių pažiūrų moteriškė.

 28. Dusia uz bebrus atiduociau parašė:

  Seni bebrai susirinko, net zalia girele linko. As siulyciau Kryziu i direktorius pastatyt, gi savas zmogus, dalinasi. Ziu kiek Tenio turtai isaugo, meru bunant. Gi vistiek visi kaltinimai Kryziui bus panaikinti, gi ne vistas voge, ar bulves is kaimyno skladuko……..

  1. 7ABm parašė:

   Reikia Kirkilui ir Bernatoniui prasinešti, kad atsirado vietininkas ir Žemaičių žemėje, bet į patarėjus nėr ko pretenduot – nesurinks bebrininkai 5 procentų.

 29. Didžiausiais košmaras parašė:

  jau pildosi, jei administracijos direktore paskirtų Liną Rimkienę, “tipo super teisininkę”, visiškai padėjusią ant įstatymų, moralės principų, kad tik gautų SOSTĄ. Neduok Dieve ir apsaugok mus, miestiečius, nuo ponios Linutės ir jos bajerių, kurių paskutinis su Jievaro mokyklos iškėlimu (balsavau “UŽ”, o paskui atsiminiau, kad reikėjo “Prieš”) bei Seimo aplankymo su tarnubiniu transportu ir vairuotoju, tipo spręsti eilinės mokyklėlės iškėlimo klausimus ……………….

 30. Pasirodo, kad parašė:

  Nagiene chameleonu patapo. Kiek pamenu, visada buvo už socdemus, o dabar šakes paėmė į rankas, kad valstiečiai ją į Seimą “ĮSTŪMTŲ”. Tai kaip galima rinkti tokį žmogų, neturinčio savyje tvirtų įsitikinimų, politinių pažiūrų ir pan., ir taip lengvai parsiduodančio už šiltą vietelę prie Seimo lovio. Ką ji gali duoti rinkėjams – mažeikiškiams, ogi nieko, jai rūpi tik savo gerbūvis. P.s. L. Rimkienė ir Bartkevičius (beje, jau 8 metus “miegantis” Seime) – tokie patys visiški “NULIAI” dėl naudos rinkėjams, Mažeikių miestui.

 31. Dangiras parašė:

  Ale valstiečiai visai nereikalingi…. Neužilgo neprisiminsim kas ane bov…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*