Minime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį!

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Galerija: http://www.santarve.lt/fotografiju-galerijos/mazeikiskiai-svencia-valstybes-atkurimo-simtmeti/

Iki svarbios datos – Lietuvos valstybės atkūrimo 100 metų sukakties – liko vos viena diena.
Ruošdami šį „Santarvės“ numerį, su mažeikiškiais norėjome pasikalbėti ne tik apie mūsų šalies ir krašto istoriją, apie valstybei ir jos žmonėms buvusį itin sudėtingą šimtmetį (šios temos mus lydės visus jubiliejinius metus), bet ir apie tai, ką svarbaus jie šiandien suvokia, kokios mintys ir jausmai apima, kai plevėsuoja Trispalvė ir visur aplink pasikartoja tas pats spalvų derinys, kai aidi „Tautiška giesmė“… Džiugu, kad mes suprantame, jog paskutinės himno eilutės – svarus palinkėjimas ir rimtas priesakas Lietuvos žmonėms – visiems iki vieno.
Gražios ir prasmingos šventės, santarvės ir vienybės!

Redakcija

5 Atsakymai į “Minime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį!”

 1. to pamąstymui parašė:

  o kodėl visi emigruojat į vakarus, jei Lietuvos integracija į ES jus taip erzina? Kaip sakoma: bilet, vogzal, rossija. Jūsų ten laikia išskėstimis rankomis, tokius tėvynės išdavimus ruseliai myli. Ten jūsų išsvajotasis rojus. Nėra ko čia naudoti vakarų sukurtomis gėrybėmis ir po to šikt ant jų. O mes čia kaip nors be jūsų statysim šviesių rytojų ir kursim ateitį, integruosimės į vakrus.

 2. tam Pamąstymui 2018-02-15 17:08 parašė:

  Džiaugiuosi, kad tokie bomžai kaip tu išvažiuoja iš Lietuvos, nes tik dergti ir moki. Likusiems švariau gyventi bus, kai tokių kaip tu sumažės.

 3. Pamąstymui parašė:

  Už 505 :) :) :)
  Sveikinu, peržengei pats save. Santarvė net skaitytoju tiek neturi :)
  Sekmės brendant iš skolų ir bomžo gyvenimo.O jei nežinai kur nusišikti, kas nors turi parodyt, ar ne?

 4. Pamąstymui dar parašė:

  Socialinis psichologas dr. Visvaldas Legkauskas sako, kad vidinė paskata švęsti svarbias šalies datas kyla tuomet, kai žmogui gera gyventi toje Valstybėje. …V. Legkauskas įsitikinęs, kad svarbu skatinti švęsti valstybines šventes, tačiau tai reikia daryti ne dirbtinai, o gerinant Lietuvos piliečių gyvenimą. Mat kuo geriau žmonės jaučiasi savoje šalyje, tuo palankiau vertina ir jos šventes, juk gerėjant gyvenimui, proporcingai auga ir tautinė savimonė.

 5. Pamąstymui parašė:

  Nematau kuo džiaugtis.Ilgus metus sovietų sąjunga reguliavo kaip gyventi,dabar-es reguliuoja net kur nusišikti.Vienintelis pliusas,kad galima išvažiuoti iš šito praskolinto ir išvogto bomžyno.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*