Šalies čempionams pasipriešinta tik kėlinį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai turėjo sužaisti dvejas rungtynes, tačiau pasiruošę ketvirtfinalio dvikovai svečių iš Vilniaus nesulaukė.

Lietuvos futbolo federacijos salės futbolo taurės rungtynės tarp „VIP“ ir Vilniaus „Bekento“ turėjo vykti ketvirtadienį Mažeikiuose, tačiau vilniečiai į šias rungtynes neatvyko, todėl jiems buvo užskaitytas pralaimėjimas rezultatu 0:5.
Be kovos patekę į taurės turnyro pusfinalį, mažeikiškiai jau sužinojo savo varžovus – burtai lėmė, kad iki vasario 22-osios išvykoje jie turi sužaisti su šalies vicečempione „Gargždų pramogos SC“. Kitą pusfinalio porą sudaro Kauno „Vytis“ ir Vilniaus „Turbotransfers“, šių porų nugalėtojai susikaus finalinėse rungtynėse Prienuose kovo 1-ąją.
Šeštadienį eilinės Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybių rungtynėse mažeikiškiai Kaune susikovė su šalies čempionu „Vyčiu“ ir pralaimėjo 1:8.
Kauniečiai jau antrą rungtynių minutę išsiveržė į priekį, 16-tą minutę Marius Šluta išlygino rezultatą ir pirmas kėlinys pasibaigė taikiai. Antrame kėlinyje nuo 23-iosios minutės aikštės šeimininkai vieną po kito pelnė septynis įvarčius.
Po šių rungtynių „VIP“ ekipa lieka septintoje vietoje tarp 9 ekipų.
Ketvirtadienį namuose mažeikiškiai žais su penktoje vietoje esančia Akmenės komanda.