Šauktiniai pradėjo karinę tarnybą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį į karinius dalinius išvyko priešpaskutinio šių metų šaukimo etapo vaikinai ir merginos, kitą pirmadienį išvyksta dar grupė jaunuolių.
Privalomąją karinę tarnybą vasaros pradžioje baigęs pirmasis kariuomenės savanoris viekšniškis dar dvejiems metams savo gyvenimą susiejo su kariuomene.

Papildė kariuomenės gretas

Šiais metais karinę tarnybą jau yra pradėję 1538 šauktiniai, tarp jų – 33 merginos. Visi jie šį tarnybos būdą pasirinko savo noru arba patekę į šaukimo sąrašus pareiškė norą ją atlikti pirmumo tvarka.
Kaip informavo Krašto apsaugos ministerija, pirmadienį – per priešpaskutinį šaukimo etapą – į tris Lietuvos kariuomenės dalinius Rukloje ir Panevėžyje atvyko apie 960 karių.
Pasak Karo prievolės ir komplektavimo Telšių teritorinio skyriaus vyresniojo seržanto Arūno Beržio, iš Mažeikių rajono tarnybą Rukloje pradėjo 15 vaikinų, o taip pat viena mergina iš Telšių rajono.
Spalio 10-ąją dar keli mūsų rajono vaikinai išvyks į karines pajėgas, jie tarnaus oro gynybos batalione.

Tarnyba nenuvylė

Praėjusiais metais į karinę tarnybą savanoriškai tarnauti stojo 39 Mažeikių rajono gyventojai, tarp jų – dvi merginos. Pirmuoju savanoriu Lietuvoje, atsiliepusiu į šaukimą tarnauti kariuomenėje, tapo viekšniškis Ernestas Vilimas, kuris šių metų gegužės 22-ąją jau baigė privalomąją karinę tarnybą.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*