Sauliui Žymantui – visos šalies pareigūnų pagarba

Pirmadienio vidurdienį Sauliaus Žymanto atminimą pagerbė visos šalies policijos pareigūnai. Nuotrauka iš Vidaus reikalų ministerijos archyvo

Šiandien artimieji ir kolegos atsisveikino su Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėju Sauliumi Žymantu, kuris žuvo vykdydamas tarnybinę pareigą.
Visos šalies policijos pareigūnai vidurdienį vienai minutei išlipo iš tarnybinių automobilių, įjungė švyturėlius ir atidavė pagarbą S. Žymantui. Prie policijos komisariatų šiandien plevėsuoja vėliavos su gedulo kaspinais.
Straipsnį apie penktadienį Birbiliškės kaime įvykusią tragediją skaitykite antradienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Sauliui Žymantui – visos šalies pareigūnų pagarba”

 1. Arnas parašė:

  Kas pradejo sias reformas Skvernelis ir tese jo hebrantas Pernavas, dabar policijai vel vadovauja kitas Skvernelio draugelis-hebrantas Pozela, objektyvumo is jo gali tiketis tik visiski naivuoliai, jam ir su Deimante problemu uztenka, Mazeikiu PK vadovo tikrai negaila, nereikejo lysti is pasienio, ne i savo roges, atsirado mat visazinis, toks pats ,,universalus,, vadovas, ,,mokantis,, vadovauti visiems ir viskam ir pasienieciams ir policininkams ir gaisrininkams, ir savo kaimo turizmo sodybai, tokius vat ,,universalius” policininkus ir norejo padaryti visi isvardinti ,,reformatoriai,, ir Mazeikiu PK vadovas tame dalyvavo, nes zinojo kur ,,lenda.., o beje Mazeikiai gyventoju skaiciumi daug didesni uz Telsius, o jiems vadovauja is Telsiu ,,miesto,.

 2. Kęstutis parašė:

  Čia žiūriu Rimkienė už pačias laidotuves populiaresnė. O realiai matau tik vieną su savimi diskutuojantį asmenį, nes niekam kitam Mažeikiuose ta Rimkienė neįdomi ir kaip ji apsirengusi nediskutuoja. Čia gilaus pavydo klodai pas vieną iš tarybos narių. Gili šiza Sungaliukui. Jaučiu ir naktį išpiltas prakaito atsikelia nuo Rimkienės košmarų. Juodais kaip katilas rūbais į laidotuves žmones jau 20-30 metų nebevaikšto. Nebent giliuose kaimuose, nuo civilizacijos atitrūkusiuose. Švieskitės, tamsuoliai.

 3. v parašė:

  Yra teisininkai ir yra romeristai .

 4. to Vaidas parašė:

  Pone, jūsų ginama persona yra viena iš rajono vadovių, tad jai privaloma laikytis protokolo reikalavimų, aprangos kodo. Jūs teisus sakydamas, kad iš jos kaimo neišmuši, taip pat, kaip ir įstatymų neišmokysi, nors ir vadina save teisininke.

 5. Anonimas parašė:

  Ponia Rimkienė, galėtų laiką skirti investicijoms ir kapitalui į Mažeikius pritraukti. Ji taip pažadėjo savo rinkėjams savivaldybių rinkimų metu.Netgi su skaičiais

 6. jonas parašė:

  Jo Rimkienė vėl nepataikė.

 7. B. parašė:

  Atsiprašau, “Vykdydamas tarnybines pareigas…”

 8. Nu taip parašė:

  Ar nesate dar pastebėję,kad be rimkienes kaip be žvakės,ne vienas renginys neapsieina.blonde yra Blonde.

 9. Viekšniškė parašė:

  Nesupratau,kodėl Rimkienė visose nuotraukose-pirmame plane prie kunigų stovi,ar jau tokia artima žuvusiąjam ar kunigo Toliato giminaitė?Gal nemandagu save taip sureikšminti?

 10. B. parašė:

  Vykdydamas tarybines pareigas žuvo pareigūnas. Geras žmogus, šeimos tėvas, vyras, sūnus, brolis. Jo asmeniškai nepažinojau. Esu matęs kelis kartus su šuniuku. Tačiau žinia apie jo žūtį lyg peiliu praėjo per krūtinę. Tai didi netektis mums visiems. Gili užuojauta artimiesiems ir jo kolegoms. Sužeistai pareigūnei linkiu greitai pasveikti, o visų kitų prašau saugoti save. Jūs saugot mus, tačiau apie save ir savo artimuosius kartais nepagalvojat.

 11. Vaidas parašė:

  Prieš pusantro šimto metų, vestuvinės suknelės buvo juodos. Dabar Rimkiene užsidėjo kažkokia “netinkamą” suknele, davatkos kudakuoja. Rimtai verktiniu tauta lietuviai – žemaičiai, kol gyvas žmogus, jis neįdomus, bet tik numiršta, prasideda lenktiniavimas kapuose, kas gražesnė gelyte pasodins ir brangesni paminklą ant kapo užvers. Nebūtų baudžiauninkai…

 12. Eiva parašė:

  Tikrai kaimo neištrauksi,Lietuvoje viskas turi būti juoda ir ašaros,spalvų bijoma,o kapas ir paminklas turi matytis iš tolo. Švęskite jo gyvenimą,viskas baigta.Kodėl mirusius mylima labiau nei gyvus?

 13. Pasteb parašė:

  Taikliai pastebėta. Žmonės širdyje išgyvenę gedulą suvokia gedulo spalvą. Galėjo geriau pasistengti.

 14. pasteb parašė:

  Rimkiene su raudona sukne ir kožanke, Savivaldybės rysiu su visuomene atstove – geltona bliuska,,, Laidotuvese… Kaimo neištrauksi iš genų? Bet kaimo žmonės visada pagarbiai elgiasi laidotuvese, nesusireikšmina.

  1. va parašė:

   gėda

 15. N parašė:

  Pompastika.Ir daugiau nieko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*