Savaitgalį buvo padidėjusi oro tarša

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tris dienas mūsų rajone buvo registruotas padidėjęs oro užterštumas – kietųjų dalelių koncentracija viršijo ribines normas.

Laikėsi tris paras

Savivaldybės aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis informavo, jog sausio viduryje kietųjų dalelių koncentracija ore buvo didesnė nei ribinė vertė – 50 mg viename kubiniame metre.
Padidėjęs užterštumas buvo registruotas sausio 14-ąją. Tuomet kietųjų dalelių koncentracija ore buvo 54 mg viename kubiniame metre, sausio 16-ąją – 77 mg, o sausio 17-ąją – 73 mg.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Savaitgalį buvo padidėjusi oro tarša”

  1. apas parašė:

    Šviesoforai per ilgai snaudžia,nes dažnai matau,ypač vakare,kaip Žemaitijos-Ventos sangryžoje stovi būrys automobilių,leidžia dujas,o tik vėliau įjungiamas leidimas pėsčiajam eiti.

  2. Vaidas parašė:

    Dar galetu kelias desimtis debilisku sviesoforu sankryzose pastatyt, na tokiu kaip Zemaitijos-Ventos sankryzoje, priprasim prie ismetamuju ir nebebus problemu.

  3. ačiū parašė:

    Labai nuoširdžiai ačiū už pavėluotas naujienas. kai jau mamos su savo vaikais, senyvi ir ligoti žmonės parėjo iš lauko, pranešėt. labai operatyvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*