Išskirtinis pareigūnų dėmesys vaikų saugumui – visą rugsėjį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rugsėjo 1-ąją specifinių įvykių, susijusių su Mokslo ir žinių diena, mažeikiškiai policijos pareigūnai neužfiksavo.
Pareigūnai primena, kad visą rugsėjo mėnesį vaikų saugumui keliuose bus skiriamas išskirtinis dėmesys.

Į ligoninę pateko nepilnametis

Rugsėjo 1-ąją Mažeikių rajono policijos komisariate gauta 14 informacinių pranešimų. Tik vienas jų susijęs su jaunimu – į Mažeikių ligoninę buvo pristatytas nepilnametis, kuris, pirminiais duomenimis, galimai apsinuodijo narkotinėmis medžiagomis. Dėl šio įvykio pradėta administracinė teisena.
„Nuo ryto pareigūnai budėjo prie sankryžų, vedančių į švietimo įstaigas. Pažeidimų neužfiksuota, apie avarijas nepranešta“, – trumpai apie pirmąją mokslo metų dieną rajone kalbėjo Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.

Stebi situaciją keliuose

Pareigūnai visą rugsėjį patruliuos prie mokyklų ir vaikų darželių esančių sankryžų, užtikrindami eismo saugumą. Bus įgyvendinamos įvairios priemonės.
„Rugsėjo 1-ąją surengėme dviejų valandų reidą Rasos ir Sedos gatvių sankryžoje, pažeidėjų nenustatėme. Iki rugsėjo 25-osios jau sudaryti planai organizuojant ne tik atsitiktinius mokyklinių, maršrutinių autobusų ir kitų transporto priemonių, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, vairuotojų blaivumo ir mašinų techninės būklės patikrinimus, bet ir eismo saugumo bei viešosios tvarkos užtikrinimą tiek žymėtais, tiek nežymėtais policijos automobiliais“, – sakė skyriaus viršininkas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video