Ruošiamasi atnaujinti Mažeikių TVIC svetainę

Praėjusią savaitę vyko Mažeikių rajono savivaldybės ir Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) atstovų susitikimas dėl turizmo platformos.

Atsakymas į klausimą: turėti ar neturėti šiandieninėms įmonėms bei įstaigoms interneto svetainę – šiandien vienareikšmis: turėti.
Keliais kompiuterio ar išmaniojo telefono klaviatūros paspaudimais žmonės gali susirasti visą jiems reikalingą informaciją, apsipirkti ar net „paklaidžioti“ užsienio miestų gatvėmis nė neišeidami iš savo namų.
Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras turi savo interneto svetainę. Joje skelbiama informacija apie rajono turizmą, verslą, vykdomus projektus, dalijamasi naudingomis nuorodomis.
Pasak centro direktorės Jolantos Gintalienės, yra planuojama atnaujinti tinklalapį www.mazeikiutvic.lt į jį įdiegiant skiltį apie Mažeikių rajono kultūros įstaigų – bibliotekų, kultūros centrų, muziejų organizuojamus renginius.
Bus siekiama, kad svetainės lankytojai vienoje vietoje rastų visą reikalingą informaciją apie tai, kas ir kur rajone vienu ar kitu metu vyksta.
Viešąjį pirkimą dėl informacinės platformos atnaujinimo paslaugos planuojama skelbti šių metų pabaigoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*