Savivaldos vadovai apsilankė Ventos regioniniame parke

Nuotr. iš mazeikiai.lt tinklalapio

Mažeikių rajono vietos savivaldos vadovai susitiko su Ventos regioninio parko vadovu ir specialistais. Susitikimo metu buvo susipažinta su vykdoma veikla, aptartos tolimesnio bendradarbiavimo gairės.

Plės bendradarbiavimą

Susirinkusieji kalbėjo apie turistinius maršrutus, informacijos apie parko teritorijoje lankytinas vietas sklaidą, edukacines veiklas, kurios būtų įdomios moksleiviams ir suaugusiesiems.
Rajono ir Ventos regioninio parko vadovai sutarė, jog būtina plėsti bendradarbiavimą, dalytis informacija, paskatinti ugdymo įstaigų vadovus pasidomėti edukacinėmis programomis, atvežti mokinius į parko Lankytojų centrą ar pasikviesti specialistus pas save.

Surengė ekskursiją

Ventos regioninio parko darbuotojai prieš diskusiją Lankytojų centre svečiams surengė ekskursiją po rajono vietas, įeinančias į parko teritoriją. Viekšniuose pasidžiaugta sutvarkytu Ventos upės slėniu ir apžvalgos aikštele ties upės vingiu. Apžiūrėtas Skleipių akmuo ir jo aplinka, aplankytas Gyvolių piliakalnis. Lankytojų centre apžiūrėta šiuolaikiška ekspozicija apie parko gamtą, žymius krašto žmones.

Parengta pagal Ryšių su visuomene skyriaus informaciją

5 Atsakymai į “Savivaldos vadovai apsilankė Ventos regioniniame parke”

 1. Pranas parašė:

  Sveiki bičiuliai,
  nustebinote su nauju tinklapiu, neradau kur parašyti ir pasidžiaugti už Jus, sėkmės visai Jūsų komandai, malonu, kad Jūs atsinaujinate ir tinklapis visai patpgus žiūrėti ir skaityti, bei nebėra tos visiems atsibodusios reklamos. Dar kartą dėkui ir sėmės.

 2. Anonimas parašė:

  beje, nuotraukoje matau bent 1 tikrai ūkininką.Fiziškai jis tikrai nespėja su hektarais, o ir amžius, sveikata…Kiek pas jį legaliai dirbančių žmonių, ir kokios algos ,ponai valdžia?Aš taip pat pasensiu,bet turiu omenyje legalumą ir darbo užmokestį.

 3. Anonimas parašė:

  labiau norėtųsi ekonominių-finansinių sprendimų rezultato :investitorių , kapitalo, verslo(ne paslaugų ar prekybos, bet gamybos) į Mažeikius pritraukimo.Naujų darbo vietų sukūrimo,kad nereikėtų galvoti ir tuščiai laiką gaišti dėl pašalpinių, maisto banko problemų.Beje ir ten fotografuojatės.Kada duosite silpnesniems ekonomiškai meškeres,o ne sudžiuvusią silkės galvą? Marš dirbt.

 4. Pensininkė parašė:

  Ekit darbo dirbti, o neiškylauti.Ar mažai problemų rajone?

 5. oho parašė:

  ekskursijoje matosi ir mūsų Meras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*