Vokietija: atlyginimai kelis kartus didesni, prekių kainos panašios

Mažeikiškiai apžiūrėjo miestą, turėjo ne vieną susitikimą. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės delegacija vyko į Štendalį oficialaus vizito. Nuo Mažeikių iki šio rytų Vokietijos miesto – beveik 1,3 tūkst. kilometrų. Kelionė automobiliu be ilgesnių sustojimų truko apie 14 valandų.
Nepriekaištingi keliai ir šalia jų net atokesnėse vietovėse nutiesti dviratininkų ir pėsčiųjų takai, nemokamas mokslas, realios galimybės įsidarbinti, kelis kartus didesnės pensijos, didesnis nei Lietuvoje vidutinis darbo užmokestis, o prekių bei paslaugų kainos labai panašios į mūsų šalies – tokią Vokietiją regėjo mažeikiškiai. Pastebėtas tik vienas trūkumas – prasta mobiliųjų (telefono ir interneto ryšio) paslaugų kokybė.
Delegacijos vadovė – Savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėjo pavaduotoja Dalia Grygolaitienė su „Santarvės“ skaitytojais dalijasi kelionės įspūdžiais.

Vizito iniciatoriai – vokiečiai

Į Štendalį delegacija vyko šio Vokietijos rajono mero kvietimu. Kelionės tikslas – aptarti bendradarbiavimo galimybes ir perspektyvas, inicijuoti bendrus Mažeikių ir Štendalio rajonų vietos savivaldos, kultūros, socialinės srities projektus.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Vokietija: atlyginimai kelis kartus didesni, prekių kainos panašios”

  1. shiusha parašė:

    tokioj delegacijoj Maskvoj sudalyvave Lietuvos sviesuoliai pries II pasaulini kara irgi susizavejo tarybu valdzios vykdoma politika

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*