- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Savivaldybėje pagerbti rajono šimtukininkai

Šiųmetiniai šimtukininkai su savo mokyklų ir Savivaldybės vadovais. Mildos Kristutytės nuotrauka

Šiandien Savivaldybėje susirinko geriausi šių metų rajono abiturientai, kurių egzaminų rezultatų sąraše puikuojasi aukščiausias įvertinimas – šimtukas. Tokių abiturientų šiemet – dvylika.
Trys gimnazistai aukščiausius balus gavo iš dviejų egzaminų. Tai „gabijiečiai“ Rokas Stonys ir Karolis Gricius bei Merkelio Račkausko gimnazijos mokinys Rokas Kovalenkovas. Puikiai įvertintos šių trijų vaikinų matematikos žinios. K. Gricius bei R. Kovalenkovas šimtukus dar gavo iš fizikos, o R. Stonys – iš  anglų kalbos.
Matematikos egzaminas šimtukus „atnešė“ dar keturiems dvyliktokams. Šie laimingieji – Aurelija Nikaitė iš Merkelio Račkausko gimnazijos bei Ernesta Daugėnaitė, Laurynas Daukšas, Tomas Mišeikis iš Gabijos gimnazijos.
Sveikindami abiturientus, Savivaldybės vadovai dažnai rankas spaudė ir geras kalbų žinias egzaminuose parodžiusiems dvyliktokams.
Šimtukais įvertinti „gabijietės“ Aušros Rakštytės bei Merkelio Račkausko gimnazisčių Kamilės Eselinaitės ir Gintarės Petreikytės lietuvių kalbos ir literatūros egzamino darbai. Šios gimnazijos mokinė Ernesta Samavičiūtė bei abiturientas iš Gabijos gimnazijos Mantas Rakštys maksimumą gavo iš anglų kalbos.

Plačiau apie abiturientų pasiekimus ir ateities planus – šeštadienio „Santarvėje“.