Savivaldybės darbuotojų atlyginimai didėja(8)

Paskutiniai komentarai

  • Nesuprantu, tie pensininkai Mažeikių jaunimui taip kliūva, kad net kiekvienam komentare mini. Ko jie trukdo, ko norima, gal gatvėje jau nebegalėsime prasilenkti. Nejaugi kelias turi tik vieną pusę? Būtų gerai, kad nurodytų dar kuria gatvės ar kelio puse eiti mums. Bet, atminkit, kad kai kurie pensininkai žymiai veiklesni, rezultatyvesni, komunikabilesni už tą jauną žmogų. Pažįstu mokytoją, kuri pamokos metu ėjo po kelis kartus į tualetą, o jei reikėdavo ką nors padaryti, tai jos vaikai nieko nenorėjo niekada. O pati; tai serga, tai sveikatos neturi, tai tingi…. kai grįžta vaikai iš mokyklos papasakodavo viską: kaip dirbo, ką ji veikė, kaip užgauliodavo vaikus (dručkis, storas, pro duris netilpsi, durnas…). o jai tik 50!!! na ar jai vieta mokykloje???? o dirbantys pensininkai; aktyvūs, reiklūs, patirties daug, įdomūs, tolerantiški, puikus bendravimas su tėvais ir su seneliais. Brangieji, nepamirškit, jūs visi būsit pensininkais, tik kaip jums bus su ta sveikata???

  • Koki BVP sukuria tulas valdininkelis? Ogi minusini. Trumpai – dauguma ju kaip tie parazitai, siurbiantys seimininko krauja…

  • Isvykdami paskutiniai neuzmirskite oro uoste isjungti sviesa

  • Savivaldos darbuotoju-306 personos.Tai greitai Mazeikiuose tiek gyventoju beliks.Ir tie patys pensininkai.

  • ne dievulis reitinguos, o socialdemokratai+tvarka ir teisingumas. Ir dabar prieš rinkimus prisigerinti norėjo, nes tokius, kurie nenori dirbti, bet kažkaip naudingi/darbą gavo per partijas/seni biudzetininkai negabūs, bet labai lojalūs valdžioje esančiam drakonui, pamaloninti reikėjo.

  • Ir kur tau nekils? Nebeaišku, kas savivaldybėje beliks, tad reikia skubėti atlyginimus pasikelti, kad būtų geros išeitinės. Valdininkų daugėja, atlyginimai kyla – va tie dykaduoniai gyvena gerai. Tik kažin ar ką dirba? Dievulis juos išreitinguos…

  • Gerai kai giminaičiai nesipyksta ir teigiamai įvertina giminaičių atliekama darbą.

  • Gerai už užpakaliu platinimą moka

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.