Savivaldybės taryboje – dar viena opozicija

Ona Kelpšienė ir Virginijus Sungaila. Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Į Savivaldybės tarybą pagal visuomeninį rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ sąrašą išrinkti politikai Virginijus Sungaila ir Ona Kelpšienė pasiskelbė apie konstruktyvios opozicijos įkūrimą. Opozicija yra pasiskelbę ir septyni taryboje dirbantys socialdemokratai.
Naujosios opozicijos nariai prašo jiems, taip pat kaip ir tarybos daugumai, leisti naudotis visomis visuomenės informavimo priemonių – vietinės televizijos, žiniasklaidos, radijo, Savivaldybės tinklalapio, „Facebooko“ paskyros – paslaugomis, kurios apmokamos iš rajono biudžeto.

Tuoj po rinkimų „Mažeikių pavasario“ atstovai buvo pasirinkę darbą su valdančiąja koalicija. Tačiau greitai jų keliai išsiskyrė. Rugsėjo mėnesį tarybos daugumos frakcijos „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai pasirašė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programą ir atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su visuomeniniu rinkimų komitetu „Mažeikių pavasaris“.
Komiteto koordinatorius V. Sungaila buvo kaltinamas dėl akivaizdžios priešiškos bei griaunančios veiklos, nukreiptos prieš Mažeikių rajono savivaldybės merą, Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovus bei koalicijos partnerius.
Šio rinkimų komiteto narė O. Kelpšienė tuo metu ėjo Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininko pareigas. Šiai politikei buvo pasiūlyta prisijungti prie valdančiosios daugumos, tačiau ji pasirinko „Mažeikių pavasarį“.

2 Atsakymai į “Savivaldybės taryboje – dar viena opozicija”

  1. gal parašė:

    nieko gero ir gerai…

  2. O kur zenis parašė:

    Ei zenuona ar jau nusena,ar niere i versla rykliu vondenyna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*