Savivaldybės taryboje – nauja valdančioji dauguma

Autorės nuotr.

Šiandien, aštuntą valandą ryto, žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją sukvietęs Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius pranešė apie naujos valdančiosios daugumos suformavimą Savivaldybės taryboje.
Pirmadienį buvo pasirašytas susitarimas tarp trims partijoms atstovaujančių tarybos frakcijų: „Tvarkos ir teisingumo“, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Lietuvos socialdemokratų.

Praėjusių metų rugsėjo pabaigoje suformuota tarybos valdančioji dauguma išsilaikė beveik 10 mėnesių.
Tai jau trečia valdančioji dauguma, suformuota pernai išrinktoje Mažeikių rajono savivaldybės taryboje.
Pirmoji šios kadencijos tarybos valdančioji dauguma buvo sudaryta jai pradėjus darbą – praėjusių metų balandžio 16 d. Tuomet Mažeikių rajono savivaldybės tarybos valdančiąją daugumą sudarė dvi partijos: „Tvarka ir teisingumas“ (6 tarybos nariai bei šiai partijai atstovaujantis meras) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (5 tarybos nariai) bei Visuomeniniam rinkimų komitetui „Mažeikių pavasaris“ atstovaujantys du tarybos nariai.
2019 m. rugsėjo 26 d. tarybos daugumos frakcijos: „Tvarka ir teisingumas“ (6 tarybos nariai bei meras), Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga (5 tarybos nariai) ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (6 tarybos nariai) pasirašė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programą ir atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su Visuomeniniu rinkimų komitetu „Mažeikių pavasaris“. Ši tarybos valdančioji dauguma išsilaikė beveik 10 mėnesių.
Naujoji valdančioji koalicija taryboje sudarys 19 jos narių: 6 iš „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos, 6 – iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir 7 – iš Lietuvos socialdemokratų partijos.
Plačiau apie tai skaitykite penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Savivaldybės taryboje – nauja valdančioji dauguma”

 1. Liuksas parašė:

  Nagienė atėjo, pradėjo gręsti per tiek daug metų įsisenėjusį purvą, ir visi kaip sliekai pradejo lysti lauk. Ji užsuko visus pinigų plovimo čiaupus, pradėjo daryti auditus, tai dabar visi dreba, bijo.
  Ar Jurkus dar per mažai sau prasiplovė? Net šneketi nemoka, kaip karštas bulves burnoj laikydamas kažką bando išstenėti! O jau apie blondinę Rimkienę visi žino, kam tik artimiau yra tekę su ja bendrauti. Siaubas!!! Visa keiksmažodžių vaivorykštė ir pastovus savo imidžo kūrimas facebooke, pilant šiukšles ir melą ant kitų. Nieko daugiau neveikia mūsų ‘garsioji’ teisininkė; vos vidurinę užbaigė. Bernotienė, dar viena chameleonė, is fizrukės tapusi politike, issigando.
  Nagienė per metus miestui daugiau davė nei Kryžius per savo kelias kadencijas, dabar ‘bendraujantis’ su STT už juodą pinigų plovimą. Tik už Nagienę! Ir jokių partijų ji nekeitinėjo, socdemai ją išmetė, mat per daug sąžininga buvo, ji neleido ‘pardavineti’ miesto ‘projektų’, kad pastoviai procentukai jiems į kišenes kristų.

 2. Guslik parašė:

  Mum vienodai kas ten vadovaus, kas keicias, protai visu vienodi, KADA PASTATYSiT SPORTO KOMPLEKSA, merai keiciasi pazadus visi dave, kaip ner taip ner, sake ir pinigai skirti buvo, gal nei meru nei pin. ner. O balsavom per rinkimus tik del sporto komplekso

 3. DAIVA parašė:

  Po 2019m. savivaldos rinkimų meras pareiškė, jog Laimos Nagienės kandidatūra administracijos direktoriaus pareigoms pasirinkta atsakingai: „Tą žmogų pažįstu ir žinau, kaip dirba. Jeigu norim kažką pakeisti, reikia žinoti, ir kas gali tai padaryti“. Šiame poste L.Nagienė išbuvo truputį daugiau nei metus. Nežinau ,ką meras konkrečiai norėjo pakeisti Mažeikių savivaldybėje, tačiau vicemerė L.Rimkienė viešai paskelbė apie tai, kad ,, dirbant L.Nagienei buvo priimta apie 20 naujų darbuotojų. Didelė dalis iš Sodros ir be konkursų.”. Juk yra žinoma ,kad tik dėlto ,kad būtų pavirtinta nauja administracijos struktūra į valdančiąją daugumą meras V.Macevičius pakvietė L.Rimkienę ir kitus konsevatorius. Jei tai tiesa, ką viešai paskelbė vicemerė L.Rimkienė, tai būtų įdomu sužinoti, kodėl meras V.Macevičus per tuos metus toleravo tokį L.Nagienės veikimą.

 4. DAIVA parašė:

  Apie visų vadovų protą pirmiausia sprendžiama iš to, kokie žmonės jį supa. Kokie žmonės supa merą V.Macevičių, tai per metus laiko jau tikrai pamatėmė. Jeigu merui V.Macevičiui per tokį trumpą laikotarpį jau trečią kartą reikia formuoti valdančiąją daugumą, vadinasi kažkas negerai yra su mero V.Macevičiaus gebėjimu racionaliai mąstyti ir ne viską žino apie partinius kerštavimus ir kitas kuriamas intrigas. Galima manyti, kad šioje susidariusioje situacijoje meras V.Macevičius pirmiausia turėtų pagalvoti apie savo pasitraukimą iš užimamų pareigų, nes nepriklausomai nuo užimamų pareigų jis yra tik mažas, pilkas peliukas

 5. barballetta@yahoo.com parašė:

  sveiki. Bendra fraze nieko nereiskia, prasom ivardinti ir pagristi konkreciai.

 6. realistas parašė:

  Manau, kad tai yra atsakas į L. Nagienės destruktyvią veiklą Savivaldybės administracijos direktorės poste.

  1. Nuomone parašė:

   Jos nusikaltimai savivaldai plataus masto…, todėl iš išskrenda su gandrais

   1. 9PWM parašė:

    Neįvertino valstiečiai, kad ramus gyvenimas, priglaudžiant naują partijos kandidatę į Seimą, gali kainuoti vietą daugumoje, tris etatus ir uzurpuotą Valstiečių partijos lyderio vietą Mažeikiuose. AStonkus ryškiai nusišalino ir leido klysti RGramui ir jei artimiausiu metu RGramas nepatvirtins viešai Alfa Partinio Lyderio. statusą, vadovaus gandrams Alfa Partinė Lyderė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*