Savivaldybės taryboje – naujas veidas

Janinos SRIBALIUTĖS nuotr.

Birželio mėnesį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje jos narys Česlovas Čyžas informavo, kad traukiasi iš jos veiklos. Į savivaldą jis buvo išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą. Buvo pranešta, kad jo vietą Taryboje užims su šiuo sąrašu į ją kandidatavusi Milda Zubavičienė, sporto klubo „Penki kalnai“ prezidentė.
Naujoji Tarybos narė Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovei prisiekė ketvirtadienį surengtame posėdyje, jai buvo įteiktas Tarybos nario mandatas.

One Reply to “Savivaldybės taryboje – naujas veidas”

 1. DAIVA parašė:

  2020-07-21 ,,Santarvė” straipsnyje ,,Seimo nario mandato sieks septyni mažeikiškiai” Mažeikių rajono gyventojams pateikė klaidingą, tikrovės neatitinkančią informaciją, kad ,,Rinkimuose dalyvaus ir partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatas Kęstutis Bartkevičius.”
  http://www.santarve.lt/aktualijos/seimo-nario-mandato-sieks-septyni-mazeikiskiai/#comments
  Man asmeniškai Teisingumo ministerijos svetainėje nepavyko rasti informacijos apie naujos partijos ,,Laisvė ir Teisingumas” (į)steigimą. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) tinklalapyje yra pateikti 2020m. spalio 11d. Seimo rinkimų politinės kampanijos dalyviai ir tarp tų dalyvių nėra partijos ,,Laisvė ir Teisingumas”.
  Remiantis VRK duomenimis yra taip: ,, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS (S)” Yra žinoma, kad Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) vadovas yra Artūras Zuokas.
  Įstatyme nurodoma taip: ,, Politinės partijos steigėjai nuo politinės partijos įregistravimo Juridinių asmenų registre tampa jos nariais. Tuo pačiu metu Lietuvos Respublikos pilietis gali būti tik vienos politinės partijos steigėju ar nariu.”
  Kokioms partijoms priklauso dabartinis Seimo narys ir kandidatas K.Bartkevičius , neaišku? Manau, kad LR Seimo narys K.Bartkevičius piktybiškai apgaudinėja Mažeikių rajono žmones viešai skleisdamas melagingą informaciją ir kviečia tapti jo ( K.Bartkevičiaus) , partijos ,,Laisvė ir Teisingumas” rinkiminės kampanijos savanoriais.
  Pažymėtina, kad K.Bartkevičius 2020m. spalio 11d. Seimo rinkimuose dalyvaus kaip ,, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų)” kandidatas , o ne kaip naujos partijos ,, Laisvė ir Teisingumas” kandidatas.
  2020-07-30 neeiliniame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje vicemerė S.Bernotienė pareiškė apie naujos partijos įsteigimą 2020 birželio 7dieną, vietoje partijos ,,Tvarka ir Teisingumas” įsteigta nauja partija pavadinimu ,,Laisvė ir Teisingumas”, o 2020 m. liepos 8dieną įsteigta naujos partijos ,,Laisvė ir Teisingumas” Mažeikių skyrius.
  Norisi tikėti, kad galbūt, kas nors iš Tarybos narių pareikalaus naujos partijos ,,Laisvė ir Teisingumas” steigimo dokumentų, įstatų ar pan. , nes būtent ši partija ne tik atstovaus ir dirbs Mažeikių rajono gyventojų gerovei , bet ir iki 2023m. su socialdemokratais ir konservatoriais dalinsis Europos milijardais. Artimiausiame Tarybos posėdyje bus pristatyta ir šios koalicijos bendra programa, tikslai ir uždaviniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*