Sedoje – didžiulis gaisras ***(papildyta)***

Autoriaus nuotrauka

Šiąnakt apie trečią valandą Sedoje, Bažnyčios gatvės gyvenamajame name, kilo gaisras.
Jis nusinešė jauno vyriškio gyvybę.
Laimingo atsitiktinumo ir sumanumo dėka tragiškos lemties išvengė tame pačiame name gyvenusi jauna šeima su vaikais.

Į įvykio vietą pirmieji suskubo miestelio ugniagesių komandos vyrai. Nors jie atvyko vos gavę signalą apie gaisrą, medinio namo dalis jau skendėjo liepsnose. Sediškiams į pagalbą atvykus Mažeikių, Telšių ir Žemaičių Kalvarijos ugniagesių gelbėtojų pajėgoms, ugnį pavyko sutramdyti.
Gaisras padarė didelių nuostolių – praktiškai sudegė visas namas. Ir tik priešgaisrinė plytų siena nuo ugnies šėlsmo apsaugojo kitą namo dalį.
Perkasinėdami nuodėgulius ugniagesiai gaisravietėje aptiko apdegusį vyriškio kūną. Pirminiais policijos duomenimis, gaisre žuvo pirmojo aukšto bute vienas gyvenęs 28-erių metų sediškis. Pasak pareigūnų, šis asmuo jiems buvo žinomas – jis tik prieš kelis mėnesius sugrįžo iš įkalinimo vietos.
Įtarimai, kad pirmojo aukšto bute gaisro metu galėjo būti ir daugiau žmonių, nepasitvirtino – nuodėgulius apieškoję ugniagesiai gelbėtojai rado tik šuns palaikus, jie buvo aptikti netoli šeimininko kūno.
Gaisro aukų galėjo būti ir daugiau – laimei, užsidegusio namo antrojo aukšto bute gyvenusiai jaunai šeimai pavyko išsigelbėti.
Penktadienį į Sedą atvykę Savivaldybės atstovai kartu su seniūnu Algirdu Grinkevičiumi sprendė, kaip padėti buto ir viso užgyvento turto netekusiai šeimai.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*