
Mažeikių viešosios bibliotekos salėje vyko susitikimas su literatu, satyriku Petru Motiejūnu.
Reklama
Pirmadienį Mažeikių rajono policijos komisariatą pasiekė du pranešimai apie įvykusias avarijas, po vienos iš kurių vairuotojas iš įvykio vietos paspruko.
Pirmasis pranešimas buvo iš Sedos: Klaipėdos gatvėje automobilio „Audi 100“ vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir, nesuvaldęs mašinos, rėžėsi į elektros stulpą. Tačiau tai vairuotojo nesustabdė: iš avarijos vietos, nepranešęs pareigūnams, jis nuvažiavo. Atvykę kelių policininkai netruko nustatyti vairuotoją ir priežastį, kodėl jis spruko iš avarijos vietos – 47-erių metų Algirdui D. nustatytas 2,11 promilės girtumas.
Kitas pranešimas apie eismo įvykį gautas pusę dešimtos vakaro iš Palnosų: automobilis „Jaguar“ nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelėje sukrautų medžių krūvą.
Antradienį rajone prasidėjo kelių policijos organizuojama akcija Saugaus eismo dienai paminėti. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas dviratininkų ir vadeliotojų daromiems pažeidimams užkardyti, tačiau, kaip informavo pareigūnai, šios rūšies eismo dalyvių antradienį rajono keliuose nepastebėta.
„Santarvės“ informacija
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
Informuojame, kad parašius komentarą būtina įvesti saugos kodą, kuris pateikiamas ryškesnėmis raidėmis. santarvė.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.
O kad Rimiškis iš avarijos vietos pabėgotai visiems dzin. Kodėl policija nenubaudė, kad pabėgo Lietuvos žvaigždė iš avarijos vietos, o gal velnio lašų buvo paragavę, kas žino?