Sedoje vėl sustiprinta dingusio jaunuolio paieška

Paieškoje dalyvauja apie šimtas septyniasdešimt pareigūnų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį nuo pat ryto Sedoje vėl sustiprinta renaviškio Simono Klemenio paieška. Naršomos miestelio apylinkės.

Paiešką atlieka ne tik mūsų rajono specialiųjų tarnybų pareigūnai, bet ir kolegos iš kitų miestų,  vietiniai gyventojai.


Žvalgomos apylinkės 

Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas informavo, kad paieškoje dalyvauja apie šimtas septyniasdešimt pareigūnų. 
Vietiniams pareigūnams į pagalbą atskubėjo ir kariškiai, kinologai su tarnybiniais šunimis iš Šiaulių, sostinės, kitų miestų.
Paieška atliekama susiskirsčius į grupes, kurios apžiūri numatytus plotus. Šie plotai, pasak komisaro, buvo žvalgyti ir anksčiau.


Tiriama toliau 

Paklausus, ar paieška vėl sustiprinta dėl to, kad buvo gauta papildomos informacijos S. Klemenio dingimo byloje, I. Motiejūnas atsakė, kad paieška vykdoma atliekant ikiteisminį tyrimą. 
Į detales komisaras nesileido, tik patvirtino, kad iki šiol tiriant šią bylą niekas nėra sulaikytas.
Šiaulių apygardos prokuratūros vyriausiasis specialistas komunikacijai Martynas Povilaitis „Santarvei“ taip pat sakė, kad jokių naujienų ar papildomos informacijos, padėsiančios atskleisti renaviškio dingimo aplinkybes, kol kas nėra.


Žinių nėra jau dvi savaites

„Santarvė“ primena, kad devyniolikos metu S. Klemenis dingo naktį iš lapkričio 1-osios į lapkričio 2-ąją, po klasės susitikimo Sedos miestelyje. Vaikinas atsisveikinęs su draugais tą naktį išėjo pėsčiomis į Renavą ir nuo to laiko niekas jo nėra matęs. 
Be žinios dingęs S. Klemenis yra stambaus kūno sudėjimo, apie 185 cm ūgio, trumpais juodos spalvos plaukais, rudomis akimis.
Vaikinas buvo apsirengęs juodos spalvos paltą, juodas kelnes, avėjo juodos spalvos batus.
Policijos pareigūnai ir artimieji prašo asmenis, mačiusius Simoną Klemenį ar žinančius jo buvimo vietą, pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato budėtojui (telefono numeris (8 443) 98 150) arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

9 Atsakymai į “Sedoje vėl sustiprinta dingusio jaunuolio paieška”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Kas tas Degėla?

 2. ooo parašė:

  o as jau girdejau kad yra sulaikytu????bendravusiu ta nakti su dingusiuoju ,tik mentai tyli ir nekomentuoja

 3. homeris parašė:

  O aš manau , kad kokiam Degėlai skubiai prireikė kažka pakeisti tai ir surinko .

 4. galimai klysti galiu parašė:

  Greičiau ieškokit – pėdsakai baigia ataušti. Šitokios pajėgos mestos, iš Vilniaus ,,specai” atvažiavo, o rezultatas nulinis. Man kyla mintis, kad nusikaltimas padarytas įtakingų tėvų sūnelių ir visi galai užraukti arba juos ir atvažiavo užraukti Vilnius, o kas beliko vietinei mentūrai? – paklusti, o tie trys prie degalinės, galimai ne prie ko, tik norėjo ant jų suversti kaltę, tuo laiku galėjo ne vietoje ir ne laiku pasipainioti bet kurie jaunuoliai ir ką…. ? Lietuva – švogerių kraštas, kuriame vyksta štai tokie šou.

 5. Kazymiers parašė:

  negerb. paskutinio komentaro autoriau,
  kartais atrodo, kad būtume grįžę į viduramžius – astrologai (prie ko čia jie), visokio plauko šarlatanai skambiai save vadinantys būrėjais, ekstrasensais ir dar velniai kokiais žino strensais Nejaugi esat tokie neišsilavinę ir praplautomis smegenimis, kad galite tikėti tokiu šlamštu? Kuo pasaulyje kažkokių svaičiojančių šizofrenikų „informacija“ gali būti rimta?

  Atmerkit akis ir baikit trikdyti policijos darbą su tais vėjais! Kartais atrodo, kad betrūksta raganų medžioklės ir jų deginimo Asyžiečio aikštėj (mes ten kaip tik tokia spiritualizuota aplinka).

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  kodel nereaguoja pareigunai ir i astrologu pasakymus , juk viena astrologe pasake ir zmoniu skaiciu ir nurode du vardus , kur tikrai galejo buti rimtos informacijos, geriau vargsta ten kur jo is tikruju nera?

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Kam tas ziaurumas komentatoriau, kol kunas nerastas visada dar yra vilciu

 8. Komentatorius parašė:

  Anoks čia siaubas, aš tą rašiau praėjus dviem parom po dingimo. Ir visi dabar ieško kūno. Tokia realybė.

 9. Gintare parašė:

  Siaubas! Taip iseina, kad Simonas nebegyvas. Tikiuosi, kad kaltininkai bus surasti ir nubausti. Stiprybes tevams ir artimiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video