Seimo vadovas ragino teikti siūlymus parlamentui

Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio vizitas Mažeikiuose prasidėjo susitikimu su vietos valdžios atstovais. Autorės nuotr.

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir jo komandos atstovai ketvirtadienį lankėsi Mažeikiuose. Seimo vadovas susitiko su rajono vietos valdžios atstovais, aptarė pastaruoju metu Seime priimtus šalies gyventojams aktualiausius sprendimus, atsakė į susitikimo dalyvių pateiktus klausimus.
V. Pranckietis apsilankė Kapėnuose įsikūrusioje įmonėje „Western fabrications“. Vėliau vyko Seimo pirmininko ir Viekšnių bei Mažeikių gyventojų susitikimai.

Seimo pirmininkas Mažeikių rajone lankėsi pirmąkart. Darbinio vizito tikslas – susitikti su savivaldybės vadovais bei gyventojais, išgirsti jų rūpesčius, lūkesčius, padiskutuoti apie tai, kuo juos sprendžiant gali prisidėti Seimas.
Bendraudamas su Savivaldybės atstovais Seimo pirmininkas nevengė temos apie vienas didžiausių šių dienų aktualijų – būsimų referendumų dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo ir dvigubos pilietybės.
Svečio teigimu, dėl planuojamų referendumų jų autoriai sulaukia nemažai kritikos bei kaltinimų populizmu. Tačiau abu klausimai Lietuvos piliečiams yra svarbūs, todėl žmonėms turi būti sudaryta galimybė išreikšti savo valią.
„Neagituoju už kurį nors rezultatą, bet agituoju dalyvauti referendume, ateiti ir išreikšti savo nuomonę“, – kalbėjo V. Pranckietis.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Seimo vadovas ragino teikti siūlymus parlamentui”

  1. ohoho parašė:

    o, majoras pijarinasi pries rinkimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*