Šeimos, namų, jaukumo ir šilumos šventė

Jelena LEGENZOVIENĖ, modernaus šokio studijos „Niuansas“ vadovė:

Jelena LEGENZOVIENĖ. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

– Kalėdos man – pats nuostabiausias metas, tad jų labai laukiu. Patinka šios šventės paslaptingumas, smagu matyti linksmesnius, geresnius žmones, papuoštas  gatves, parduotuves, namus… Visa tai ir sudaro tą laukimo momentą, stebuklą, sukeliantį vaikystės prisiminimus, – tai tikrai labai geras jausmas.
Dar Kalėdos yra laukimas atvažiuojančių artimųjų, dovanų jiems pirkimas ir ruošimas… Labai norėtųsi, kad būtų sniego ir tikra žiema – visa tai labai mėgstu, nes pati esu žiemą gimusi. Jau žinau, kad sniego nebus, tad išlieka tik artimųjų laukimas, jų reakcija į tai, ką esu paruošusi. Iš tiesų – tai pats gražiausias metas, ar ne?
Labai smagu, kad jau prieš tris savaites pradedamos puošti gatvės. Žmonių akys blizga gerumu, vieni kitiems esame kažkokie geresni, šiltesni. Aš pati taip pat puošiu savo namučius, ieškau dovanų ir gyvenu puikiomis mintimis.
Mes esame begaliniai „namišiai“ – ir Kūčias, ir Kalėdas sutinkame namuose, retai kada išeiname pas mano mamą ar vyro tėvelius. Nebent antrąją Kalėdų dieną norisi nueiti kur nors į kavinę. Kadangi mes per metus įvairiuose renginiuose prisibendraujame, tai per šias šventes norisi pabūti mažoje, šiltoje šeimos atmosferoje.
Suvažiuoja, sueina visi artimieji, šiemet laukiu sūnaus Tomo su martele – jie taip pat po renginių nori pabūti ramiai… Ypač to norisi per Kūčias, tad užsiimame būrimais, iš po staltiesės traukiame šiaudus, deginame žvakes, organizuojame mažus stalo žaidimus su prizais ir staigmenomis. Bet tai ilgai netrunka, po to vėl ilsimės.
Šiemet man gal pirmos Kalėdos, kai su kolektyvu nereikia dalyvauti Romo Dambrausko naujametiniame koncerte. Renginiai per šventes mane išbalansuodavo, jų nebenorėdavau, bet šiemet kažkaip vėl keista, kad niekur nereikia dalyvauti.
Kita vertus, tai gerai, nes iš tiesų Kalėdos man – šeimos, namų, jaukumo ir šilumos šventė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*