Sekmadienį „Dainų dainelėje“ – mažeikiškių pasirodymai

Vaikinų vokalinis ansamblis „Bros“. Laimono TERASIAUS nuotrauka

Gegužės 8-ąją, sekmadienį, 11 valandą, Lietuvos televizijos eteryje vyksiančios Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkurso „Dainų dainelė 2016“ metu pasirodys ir mūsų rajono atlikėjai.
Konkurse dalyvaujantys dainorėliai tikisi, kad mažeikiškiai juos palaikys balsuodami.

Atlikėjai įvairūs

Iš Mažeikių rajono į šį konkursą atrinkti devyni solistų, kvartetų ir vokalinių ansamblių pasirodymai. Pačių mažiausiųjų – lopšelių-darželių kategorijoje mūsų rajonui atstovaus lopšelio-darželio „Eglutė“ solistė Vesta Vaičiūtė bei mergaičių kvartetas – Ugnė Dulinskytė, Karina Tallat-Kelpšaitė, Kotryna Antanavičiūtė bei Vaiva Kaščiūnaitė.
Šiek tiek vyresnių atlikėjų – B kategorijoje pasirodys trys Vytauto Klovos muzikos mokyklos solistai – Izabelė Vasiliauskaitė, Rugilė Lieliungaitė bei Aironas Kazlauskas.
C kategorijoje, kuriai priklauso dar vyresni dainininkai, Mažeikiams atstovaus Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos solistė Kotryna Daukšaitė bei V. Klovos muzikos mokyklos merginų ansamblis.
Pačių vyriausiųjų – D kategorijoje į „Dainų dainelės 2016“ sceną išeis du kolektyvai iš Merkelio Račkausko gimnazijos: merginų vokalinis ansamblis „Incanto“ bei vaikinų – „Bros“.

Buvo daug palaikančių

Vilniuje vykusiame koncerte, kuris buvo transliuojamas balandžio 20 dieną, dalyvavo apie šešiasdešimt mažeikiškių – dainininkų ir jų vadovų, koncertmeisterių, lydinčių ir palaikančių asmenų.
„Palaikyti savo vaikų konkurso metu atvyko daugelio dainininkų tėvai, arčiau Vilniaus gyvenantys giminaičiai, susirinko ir nemažai Vilniuje studijuojančių mažeikiškių. Buvo ir nemažai gėlių – smagu, kai dainininkus palaiko saviškiai. Tikėsimės, kad mažeikiškiai saviškius palaikys ir balsuos po sekmadienį parodyto koncerto“, – kalbėjo M. Račkausko gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Laimonas Terasius.
Balsuoti už patikusius atlikėjus interneto tinklalapyje www.dainudainele.lt galima visą savaitę po laidos, iš vieno IP balsuoti leidžiama tik vieną kartą ir tik už vieną atlikėją ar kolektyvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*