Seniūnams – penkerių metų kadencija

Tarp aštuonių kaimiškųjų seniūnijų Viekšnių seniūnija didžiausia, jos plotas – daugiau nei 200 kvadratinių kilometrų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Neterminuotai į pareigas paskirtiems seniūnams nuo šių metų nustatyta penkerių metų kadencija. Seniūnai įvairiai vertina šiuos pokyčius ir spėja, kad konkursinė vieta tokiam trumpam laikotarpiui gali būti nepatraukli.
Be to, daugėja valstybės ir savivaldybių įstaigose pagal darbo sutartį dirbančių darbuotojų pareigybių, į kurias privaloma rengti konkursus, o šiuos – skelbti Valstybės tarnybos portale.
Tačiau senjorams valstybės tarnybos pakeitimai suteikia palankesnių galimybių.

Mūsų rajono devynioms seniūnijoms tie patys žmonės vadovauja ne vienerius metus. Trumpiausia patirtis – apie pusantrų metų – tik Mažeikių apylinkės ir Sedos seniūnijos vadovų.
Ir iki šiol seniūnų darbo vietos buvo konkursinės, tačiau priimama į šias pareigas būdavo neterminuotai.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Seniūnams – penkerių metų kadencija”

 1. Paliko parašė:

  Židikų, Viekšnių, Mažeikių apyl.

 2. to shiusai parašė:

  priminkite, kuris seniūnas Mažeikių rajone savo noru paliko pareigas?Dėl tų motyvų, kuriuos aprašote. Seniūnas pagal Vietos savivaldos ir Valstybės tarnybos įst. -įstaigos vadovas.Rotacija-sveikintina.

 3. CHM parašė:

  Kam atrodo, kad mokyklų direktoriai persidirba?

 4. nežinančiam parašė:

  Mokyklų direktoriai taip pat nuo 2018 dirba 5 metų kadencijoms, tik bėda kad jau ir dabar nebėra kam dirbti, nes kam gali būti patraukli darbo vieta su mokytojo darbo užmokesčiu, didele atsakomybe ir terminuota.

 5. Vaje parašė:

  O mokyklų direktoriu kokia kadencija? Iki kol su grabu isnes?

 6. Shiusha parašė:

  O kad butu ko verztis i tas seniunu pareigas. Atsakomybes ir prievoliu daug, o galimybiu ir istekliu mazai. Tai tikrai nera silta vietele kaip kokio administracijos skyriaus vedejo, nors ir visureigiai nauji. Kartu su grieztejanciais reikalavimais turetu ir svertu ir savarankiskumo daugiau suteikti, tada pokyciu reiksme butu i gera

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*